gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamileikte son aya kadar çalışma

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Doğum izni 32.hafta Doğum ödeneği
    Merhaba kızlar;
    doğum sonrasında bebeklerimizle daha çok zaman geçirmek için bir çok anne adayı 37 haftaya kadar çalışarak doğum izin günlerini doğumdan sonraya saklıyorlar
    Ben şahsen 32 haftamda izine çıktım çünkü artık zorlanıyordum çalışmakta
    pekı calısmakta olan yada çalışan arkadaslar siz neler yapıyorsunuz çok zor oluyormu bu süreç

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim de pztesi itibari ile 32 hafta olacak gebeliğim. Pztesi günü 5 hafta daha çalışabilir raporumu alacağım. Ben ilk doğumumda sın günüme kadar çalışıp çokta rahat bir doğum yapmıştım. Umarım bunda da öyle olur ;))

3. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    insallah canım hersey gonlune gore olur
    4 ayı bebegınle gecırdın yanı ne guzel
    ben zaten ıstıfa edıcektım oyuzden 32 de cıktım

hamileikte son aya kadar çalışma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masalim Ol Sonuna Kadar

Masalim Ol Sonuna Kadar

Seninle ben... Öylesine.. Bir yıkık kentin sevdalı çocuklarıyız... Yaralı hayatlarıyla birbirlerine sarılan.. Gözlerinden avuçlarıma dökülen sessizlik.. kimsesizlik.. giz.. küskünlük.. bu şimdi neyin nesi... Avuçlarımda donuyor gözlerin.. Suskunluğum gecenin demine, gece sensiz ölüme söz geçirmekte… Uzak bir ülkenin şimdi yolsuz yolcusu yüreğim.. Sadece üşüyorum.. Boğazım düğüm düğüm… ''...
  2. Son nefesine kadar vurustu!

Son nefesine kadar vurustu!

PKK'lı Teröristlerle Çıkan Çatışmada Şehit Düşen, Evli ve 1 Çocuk Babası 27 Yaşındaki Jandarma Komando Astsubay Onur Bakbak'ın Yaralıyken Saatlerce Çatıştığı Ortaya Çıktı. Şırnak’ın Silopi İlçesi’nin kırsal kesiminde PK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen, evli ve 1 çocuk babası 27 yaşındaki Jandarma Komando Astsubay Onur Bakbak’ın yaralıyken saatlerce çatıştığı ortaya çıktı....
  3. Emre Aydın - Son Defa

Emre Aydın - Son Defa

Nasılsın nasıl gitti alıştın mı sen de rahat mısın artık istanbulda evlenmişsin nasıl oldu bulabildin mi sonunda hep anlattığın o meşhur huzuru iyiyim ben hep aynı şeyler işte uyku hapları yalan dolan gülümsemeler iyiyim ben hem sen tanırsın beni ne yapsam ne söylesem o geç kalmışlık hissi son defa görsem seni kaybolsam yüzünde son defa yenilsem sana hiç anlamasan da son defa benim olsan...
  4. Doğumdan ne kadar sonra çalışmaya başlayabilirim

Doğumdan ne kadar sonra çalışmaya başlayabilirim

Merhabalar benim su an 6 aylik kizim var hamilelik surecimde calisiyordum su anda kizimi buyutuyorum ve tekrar is hayatina geri donmek istiyorum sizce ne zaman ise baslamaliyim bu arada kizimi k.valideme birakacagim bu konuda bana oneri ve fikirlerinizi paylasirmisiniz simdiden tesekkurler.
  5. kürtaj kaçıncı aya kadar

kürtaj kaçıncı aya kadar

İyi akşamlar ben 13 haftalık hamileyim .Evli değilim ne yaptıysam bebeği düşüremedim .Kürtaj için araştırma yapıyorum en son kaçıncı aya kadar yapılabilir ?

Sayfayı Paylaş