gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileler ananas yiyebilir mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar hamişim ve ananas tütebilirmi yim, hamileler gebeler ananas yiyebilir mi bununla ilgili bir bilginiz var mı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Ananasın faydaları saymakla bitmez ve evet hamileler günde 1 dilim ananas tüketebilirler :)

hamileler ananas yiyebilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yiyebilir misiniz...????

yiyebilir misiniz...????

:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
  2. BADEM EZMESINDEN YAPILMIS Yiyebilir Misiniz???

BADEM EZMESINDEN YAPILMIS Yiyebilir Misiniz???

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve...
  4. Hamileler güneşlenebilir mi?

Hamileler güneşlenebilir mi?

güneş ışınlarının zaraları güneş kremleri Selam kızlar yaz geldı ve hamıle annelerinde yüzyeme ve güneşlenmeye ihtiyacı var değilmi uzmanlar güneşin dik geldiği 11ile 15 saatleri arasında güneşlenilmemisini önermişler güneşin zararlı ışınlarından korunmak gerekli özellikle hamileliğin son 3 ayında en fazla 10 dk güneşlenmeleri öneriliyor yoksa deride leke kalma gibi durumlar görünüyormuş...
  5. Emziren Anneler Aci Yiyebilir Mi?

Emziren Anneler Aci Yiyebilir Mi?

emziren anneler acı yiyebilir mi, bebek emziren kadın biber yiyebilir mi, acı biber yersem sütüme geçer mi,acı yersem sütüm acı olurmu,acı yersem sütüm bebeğime zarar verirmiiemzirme döneminde acı yeme hakkında bilgiler Emziren annelerin günlük kalori alım miktarı, normal süreçten iki kattan daha fazla olması sebebiyle, belirli besin gruplarını sıklıkla tüketmeleri gerektiği bir süreç...

Sayfayı Paylaş