gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileler diş çektirebilirlermi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. 2 aylık hamileyim. Dişlerimde problem var çok ağrıyor ancak ben bebeğe bişey olur diye dişçiye gitmiyorum.Acaba doğrumu yaptığım?Ama 9 ayda bu ağrı çekilir mi bilmiyorum :S

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    doktorunla görüş çünkü benım 1 adet çürük dişim vardı doktorum bana sakın ihmal etme gebe kalmadan hallet dedi demekki var heralde bi yan etkisi.

hamileler diş çektirebilirlermi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim

hamilemiyim

adetime 3 gün vr bundan bır kaç gün önce gögüslerm şişmeye agrımya basldı ondan sonrkı gunlerdede kasık agrılarım oldu hala da devam edıyor kendimi umıtlendrmek istemıyorum ama sizce hmıle olabılırmıyım ? bunlar dısınd baska belırtım yok sdece bıde halsızlıgım var hıc birşey ypmak gelmıyor içimden
  2. hamilemiyim ¿¿

hamilemiyim ¿¿

bu ay 1 kutu klomen kullandım ve adetime 3 gün varken idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı inanamadım hatta iş arkadaşlarımda benimle aynı şekilde mutlu oldular dayanamayıp 4 saat sonra 2. testi yaptım o ilkine göre daha belirgin bir çizgi busefer tamam dedim oldu bu iş dayanabilirmiyim büyük bir mutlulukla hastahaneye kan testi yaptırmaya gittim bana aletlerinin birinin bozuk...
  3. Hamilemiyim

Hamilemiyim

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.. 16 yasinda bir kızım var bu ay hamile kalmak icin spiralimi cikarttirdim 4 eylülde reglimbasladi bitiminde düzenli olarak eşimle iliski yaşadık bugün evde test yaptım negatif cikti adetime 5 gün var ..midem 4 gündür çok bulanıyor hamilelik oluşmamış midir?
  4. hamilemiyim

hamilemiyim

merhaba beyza hanım, sizden yanıt alamadım bir türlü ve çok huzursuzum geçen pazar günü sevgilimle ilişkiye girdim ama sürtünme ilişkisiydi vajen içerisine veya üzerine boşalma olmadı ve içeriye girmedi ama tek korktuğum şey zevk suyu ve adet haftamdı geçen hafta çarşamba günü oldum cumartesi günü bitti sizce hamile kalmam mümkün mü ? çok stres yapıyorum bu yüzden karın bölgemde ve belimde...
  5. Hamilemiyim

Hamilemiyim

Merhaba sevgilimle 15 ekim tarihinde birlikte olduk ancak o tarihlerde adetimin 5 günündeydim ve cok az bi akıntısı üzerime geldi daha sonra diğer adet dongüm bir hafta erkene geldi ve ilk gün akıntım yok denecek kadar azdı ve zamanla artma oldu ve yaklaşık iki gündür adetim bitti sizcw üstüne mi görüyorumdür ve test yaptırsam sonuç çıkarmı tekrardan teşekkürler..

Sayfayı Paylaş