gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Hamileler güneşlenebilir mi?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

güneş ışınlarının zaraları güneş kremleri

Selam kızlar
    yaz geldı ve hamıle annelerinde yüzyeme ve güneşlenmeye ihtiyacı var değilmi
    uzmanlar güneşin dik geldiği 11ile 15 saatleri arasında güneşlenilmemisini önermişler
    güneşin zararlı ışınlarından korunmak gerekli
    özellikle hamileliğin son 3 ayında en fazla 10 dk güneşlenmeleri öneriliyor yoksa deride leke kalma gibi durumlar görünüyormuş
    ayrıca biliyorsunuz tansiyonlarında çok hassas olduğu bu dönemde sıcaklar çok daha fazla etkileyebilir

Hamileler güneşlenebilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileler grip aşısı yaptırabilir mi?

Hamileler grip aşısı yaptırabilir mi?

hamilelikte grip aşısı yapılırmı İçinde bulunduğumuz aylar hastalık mevsimi ve özellikle çocuklar hamileler ve kronik rahatsızlığı olanlar daha çok tehdit altında. Bir grip aşısıdır gidiyorken kafalarda şu soru işareti oluşuyor acaba tehdit altında bulunan anne adayları olan hamilelirin grip aşısı yaptırmalarında herhangi bir sakınca varmı uzmanlardan derlediğimiz bilgileri sizlere...
  2. acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve...
  3. hamileler ananas yiyebilir mi

hamileler ananas yiyebilir mi

kızlar hamişim ve ananas tütebilirmi yim, hamileler gebeler ananas yiyebilir mi bununla ilgili bir bilginiz var mı
  4. Mevsim Değişikliği Hamileleri Etkiler mi ?

Mevsim Değişikliği Hamileleri Etkiler mi ?

mevsim değişikliğinin etkileri mevsim değişiklikleri Mevsim değişikliği hemen herkesi etkileyen bir durum melekler :) Halsizlik, yorgunluk hissi başlıca belirtileri. Peki herkesin etkilendiği bu durum gebeleri nasıl etkiler acaba ? Elbette ki onlar daha çok etkileniyor. Bu yazımızda mevsim değişiklikleri hamileleri nasıl etkiler sorusunun cevabını arayacağız :) Mevsim değişikliklerinden...
  5. Mide bulantım var acaba Hamilemiyim?

Mide bulantım var acaba Hamilemiyim?

Merhaba arkadaşlar, Sevgilimle ilişkiye girdik fakat içime boşalmadı. Ve adetimin bitmesinden 2 gün sonra ilişkiye girmiştik. Ondan sonraki ay adet oldum ağrısızdı ve gerektiği kadar sürdü 2. aydada aynı şekildeydi fakat biraz daha az sürdü. Şimdi 3. adetimmi bekliyorum fakat çok akıntım var ve adetim 4 gün gecikti. Sizce hamile olma olasılığım kaç hamilemiyim? Mide bulantısı vs. olmadı...

Sayfayı Paylaş