gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Hamileler için çok güzel jile modelleri

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

jile modelleri hamile jile modelleri hamilelik 2010 hamile kot Hamileler için en rahat ve kullanışlı kıyafetlerden birisidir jileler.Hem annenin hemde karnında taşıdığı bebeğinin hareketleri için bol ve geniş olan modeller çok daha kullanışlıdır.
    Şimdi sizlere farklı jile modellerini sunuyorum hepsi birbirinden güzel hepsi birbirinden kullanışlı ve şık:)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş duruyolar sağol

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kot olan güzelmiş emeğinize sağlık...

4. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğinize sağlık

Hamileler için çok güzel jile modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız çocukları için örgü jile modeli

Kız çocukları için örgü jile modeli

jile modelleri jile örgü modelleri örgü bebek kız çocukları için modeli
  2. Hamileler için birbirinden güzel jileler

Hamileler için birbirinden güzel jileler

jileler hamile jileleri hamilelik jileler hamilelik jileleri jile dikimi Hamileler için en rahat kıyafetlerden birisi elbetteki jileler:) Bebeklerin rahat hareket etmesi adına bana göre tüm hamişlerin tercih etmesi gereken bir model .Son derece rahat ve günümüzde çoğalan birçok şık modellerlede tüm anne adaylarının tercihine sunulan modellerle oldukça göz dolduruyor:)
  3. Erkek çocukları için  çok güzel kazak modeli

Erkek çocukları için çok güzel kazak modeli

Küçük yakışıklı oğlunuz bu kış üşümesin:) Çok hoş çocuğunuz için bir kışlık kazak modeli eğer elinizden örgü işi geliyorsa bence bu modeli kaçırmayın ve oğlunuza tam kış gelmeden örün hanımlar:tik: Modelin yapılışına gelince hemen tarifi veriyorum: ÖN-ARKA: 86 ilmek başlanacak, ilmekler 2 düz 2 ters olarak dizilip 10 sıra lastik örülecek. Lastik üzerinde yanlardan ! ilmek içerden l’er ilmek...
  4. Hamileler İçin şık Kot Jile Modelleri

Hamileler İçin şık Kot Jile Modelleri

Hamile Kot Jile Modelleri Hamileler İçin Kot Jile Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, geçtiğimiz günlerde hamiş meleklerimiz ve hamile olan ziyaretçi arkadaşlarımız için 2012 hamile elbise modelleri sunmuştuk. Şimdi ise hamile kot jile modelleri sunuyor ve bizden hamilelik jile modelleri isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.
  5. Hamileler İçin Kaban Modelleri

Hamileler İçin Kaban Modelleri

Bu yazı hamile giyim modellerine ve hamile kabanlarına yer vermektedir. Her kadın evlendikten bir süre sonra annelik özlemi duymaya başlayıp bebek sahibi olmak ister. Bu isteğiniz gerçekleşip hamile kaldığınız da ise birçok anne adayı gibi kıyafet bulamama sıkıntısı yaşarsınız. Aslında günümüzde anne adayları bana göre oldukça şanslı. Hamileler için abiye modelleri ve giyime kadar birçok...

Sayfayı Paylaş