gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

hamileler için rahatlık önemlii

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

hamileler hamilelik süresince rahat,sakin ve özgür olmayı severler.İşte anne adaylarına özgür giyim.Bakalım beğenedcekmisiniz.

Son düzenleme: 5 Mayıs 2009
  2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hamileler için rahatlık önemlii
    hoş giysiler emeğine sağlık canımm

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: hamileler için rahatlık önemlii

sağol canım beğenmene sevindim:):)(resimler güncellenmiştir)

Son düzenleme: 5 Mayıs 2009
hamileler için rahatlık önemlii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. önemliii !

önemliii !

1.Tırnaklar : Tırnaklarınıza dikkatle bakın. Eğer hafif mavilik yada; morluk görürseniz bu bir kalp hastalığıyla karşı karşıya olduğunuz anlamına gelebilir. Tırnaklarınızın aşırı kalın olması ya da üstlerinde tümsekler olması da nefes alma hatta akciğer sorunlarıyla karşı karşıya olduğunuzu gösterebilir. 2. Nefeslerinizi sayın : Eğer dakikada 15 kez ve daha altında nefes alıp veriyorsanız...
  2. ÇOK ÖNEMLİİ.....arkadaşlar hasta bi çocuk için tefriciye....

ÇOK ÖNEMLİİ.....arkadaşlar hasta bi çocuk için tefriciye....

rüyada tefriciye okumak ben biliyorum burdaki melekler mutlaka yardım eder... kalbinden rahatsız ve ameliyat olucak 10 yaşında bir erkek çocuğu için tefriciye topluyoruz.. kaçtane okuyabilrsiniz önümüzdeki pazartesiye kadar.?
  3. Hamileler İçin Kaban Modelleri

Hamileler İçin Kaban Modelleri

Bu yazı hamile giyim modellerine ve hamile kabanlarına yer vermektedir. Her kadın evlendikten bir süre sonra annelik özlemi duymaya başlayıp bebek sahibi olmak ister. Bu isteğiniz gerçekleşip hamile kaldığınız da ise birçok anne adayı gibi kıyafet bulamama sıkıntısı yaşarsınız. Aslında günümüzde anne adayları bana göre oldukça şanslı. Hamileler için abiye modelleri ve giyime kadar birçok...
  4. Hamileler İçin Beslenme Önerileri

Hamileler İçin Beslenme Önerileri

Hamile kadınların düzenli ve sağlıklı beslenmeleri hem kendi sağlıkları açısından hem de çocuğun gelişmesi açısından çok önemlidir. Fazla ve düzensiz beslenme annede gereksiz kilo alımına sebep olabildiği gibi kötü beslenme de hem anneyi zayıf bırakmakta hem de çocuğun sağlıklı büyümesini engellemektedir. Bu gün gebe kadınlar için bir günlük sağlıklı beslenme programı hazırladık Sabah...
  5. Hamileler için yoganın faydaları

Hamileler için yoganın faydaları

hamilelikte yoga nasıl yapılır,gebelikte yoga nasıl yapılır,gebelikte yoganın faydaları,hamilelikte yogayla rahatlama,gebelikte yoga hakkında bilgiler Uzman bir yoga eğitmeni ve doğru nefesle yapılan yoga çalışmaları anne adaylarının kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlar. * Sırt ve bel ağrıları, kabızlık, varis, siyatik, ödem gibi bedendeki ağırlık merkezinin değişimi ile başlayan...

Sayfayı Paylaş