gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileler nasıl besleniyorsunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben şu an iki aylık hamişim tecrübeli annelere ve anne adaylarına sorum şu şekilde acaba hamileler nasıl beslenmeli gebelikte hangi besinleri almalıyız bebeğin anne karnında sağlıklı gelişmesi için önerilen gıdalar ve besinler nelerdir bu konuda bana bilgi verebilirsiniz

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle bebişiniz hayırlı olsun sağlıklı doğumlar dileğiyle... Hamilelikte özellikle balık tüketimini önermek istiyorum benim son gebeliğimde ikiz bebişlerimi çok güzel geliştirdi çok sık tükettim. Kalsiyumu eksik etmeyin bol sıvı almaya bakın özellikle kış aylarında olduğumuz için c vitamini almaya özen gösterin.

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bence sebze ağırlıklı daha iyi olur diye düşünüyorum yada deniz ürünleri.

hamileler nasıl besleniyorsunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğum Okulda Nasıl Besleniyor ?

Çocuğum Okulda Nasıl Besleniyor ?

Yakında okullar açılacak, çocuğum okulda nasıl besleniyor, yada beslenmesi nasıl olmalı neler yemeli kızlar. İlkokul birinci sınıfa yeni başlayacakta bana önerileriniz neler teşekkürler.
  2. Hamilemiyim Nasıl Anlarım ?

Hamilemiyim Nasıl Anlarım ?

Hamile olup olmadığınızı nasıl anlayacağınızı bu başlık altından öğrenebilirsiniz. Bu bölümden tüm sorularınızı sorabilir ve uzmanlardan ve hamilelik sürecinden geçmiş yada hamile olan meleklerimizden cevaplar bulabilirsiniz.
  3. hamilemiyim nasıl anlarım

hamilemiyim nasıl anlarım

adetim 2 gun gecıktı acaba hamılemıyım cok ıstıyoruz esımle bebek bole gecıkme olunca hemen heyecanlandık 2.5 yıllık ewlıyım olmadı bu zamana kadar sımdı cok ıstıyoruz 2 gun gectı ama bılmıyorum yardımcı olurmusunuz bna???
  4. Tülin Şahin Nasıl Besleniyor

Tülin Şahin Nasıl Besleniyor

Tülin Şahin Nasıl Besleniyor”İşim gereği kilomu hep muhafaza etmek durumundayım. Öğünlerim hep düzenli. Sosyal ortamda bile boğazımı tutarım ve fazla yemem. Biraz mecburiyetten hamur işlerini ve tatlıları pek yemem. Somon balığına, her türlü zeytinyağlıya ve sebze yemeğine bayılırım. Bir de mercimek köftesi gördüğümde dayanamıyorum. Meyve ve süt ürünlerini de tüketiyorum. Sigara ve alkolden...
  5. Ünlü İsimler Nasıl Besleniyor? İşte Günlik Beslenme Listeleri!

Ünlü İsimler Nasıl Besleniyor? İşte Günlik Beslenme Listeleri!

ünlülerin diyetleri, ünlülerin diyet listeleri, ünlülerin diyet sırları Sevgili melekler, yaz yavaş yavaş yaklaşıyor ve ünlüler başta olmak üzere tüm kadınları bir diyet telaşı sardı. Birbirinden çeşitli diyet listeleri, zayıflama programları ve egzersizlerin havalarda uçuştuğu bu dönemde ünlülerin nasıl beslendiklerini, diyet listelerinin hangi gıdalardan oluştuğunu merak ediyor musunuz?...

Sayfayı Paylaş