gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamileler nasıl giyinmeli?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamileler nasıl elbise giyinmeli ?
    Selam Kızlar Selam Dünya'nın en Güzel en alımlı anne melekleri. Aklıma takıldı ve bende sizlere sorma ihtiyacı hissettim. Hemen hemen tüm sorunları sizler için oluşturduğumuz Gebelik bölümünden irdeliyor ve cevaplandırmaya çalışıyoruz.

Şimdi sizlere soracağım şu kızlar. Acaba sizler hamilelikte nasıl kıyafetler tercih ediyor sunuz ? Aslında ben böyle dar göbüşü gösteren badiler giyiyordum, zira böyle olması hoşuma gidiyordu. Gururla göbüşümü sergiliyordum :D:D Bağzı kişilerin ise çuval gibi bol giyinip göbeğinin görünmesini istemesinede şahit olmuşluğum var tabiki.

Şimdi soru şu siz ne yapıyorsunuz ? Nasıl giyiniyorsunuz. Yada nasıl giyinirsiniz ? ( Olaki hamiş değilsiniz yada çok yenidir )
    nasıl kıyaeftler tercih ediyorsunuz?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında bu olaya biraz farklı bakmak lazım. Genelde çıtıpıtı olan hanımlarda göbüş çok belirgin olarak ortaya çıktığından dolayı belkide göbüşleri sergilemekten hoşlanabilirler. Ama biraz kilolu kadınların dar giyinerek ön planda çıkma olasılığı düşük olduğundan. Geniş giyim tercih ediyecektir. :)

hamileler nasıl giyinmeli? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Giyinmeliyim?

Nasıl Giyinmeliyim?

nasıl giyinmeliyim ne tarz giyinmeliyim ne ben nasıl gıyınmelıyım Nasıl Giyinmeliyim? Moda dünyanın sonsuz okyanusunda rengârenk balıklar olarak adlandırdığım kıyafet ve ayakkabılarla kendinizi hem güzel hem de çekici hissedebilirsiniz. Hayal gücünüzle size özel kombinler yaratmak istiyorsanız kıyafet önerilerimiz size esin kaynağı olacaktır! İşe giderken, özel davetlere katılırken, hafta...
  2. Nereye giderken, nasıl giyinmeli?

Nereye giderken, nasıl giyinmeli?

yemeğe giderken ne giyilir akşam yemeğine giderken ne giyilir nerede nasıl giyinilir nerede nasıl giyinmeli kokteyle Şık görünmek için, tıpkı vücut tipinize uygun giyindiğiniz gibi, birde gideceğiniz yere uygun kıyafetler seçmeniz çok önemli Melek'ler. Peki nereye giderken, nasıl giyinmeli Melek'ler; buyrun yerine göre giyinmenin kuralları ve sırları:) Yerine göre giyinmeyi bilmeyen...
  3. Erkekler nasıl giyinmeli

Erkekler nasıl giyinmeli

Erkekler nasıl giyinmeli erkeklerde şıklık Erkeler için giyim tüyoları Bir kadın sitesi olarak, bu güne dek hep kadınlarda şıklık kuralalrını konu aldık ve kadınlar nasıl giyinmelidir, vücut tipine göre giyim kuralalrı vs vs konularında detaylı bilgiler paylaştık. Lakin bizi ziyaret eden misafir beyleri ve melek'lerimizin eşlerini yani enişte beyleri ve manitalarıda unutmadık ve erkeklerde...
  4. Tesettürlü Bayanlar Nasıl Giyinmeli ?

Tesettürlü Bayanlar Nasıl Giyinmeli ?

müslüman kadının giyimi islamiyete göre kadın nasıl giyinmelidir Müslümanlık inancına uygun olarak giyinen tesettürlü bayanlarımız ne yazık ki bazen ipin ucunu kaçırıyorlar melekler, böylelerine mutlaka sizler de rastlamışsınızdır. Tesettürün amacı vücut hatlarını belli etmeden ve dikkat çekmeden giyinmektir. Oysa günümüzde ne yazık ki pek çok tesettürlü bayan herkesten çok dikkat çekiyor,...
  5. İlkbaharda Nasıl Giyinmeli ?

İlkbaharda Nasıl Giyinmeli ?

İlkbaharda Giyilen Kıyafetler Nelerdir İlkbaharda Giyilen Giysiler İlkbaharda Giyilen Elbiseler İçinde bulunduğumuz ilkbaharın bu günleri hasta olmaya en münasip günler melekler :) Güneşe aldanıp bir tişörtle dışarı çıkmanız ya da soğuktur deyip kat kat giyinip terli terli dolaşmanız sizi hasta edebilir. Peki ilkbaharda nasıl giyinmeliyiz ? İlkbaharda ne kalın ne de ince giysiler...

Sayfayı Paylaş