gebe
  1. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43

hamileler nasil hamile kaldiniz tecrubeleriniz

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında guzmelegi tarafından paylaşıldı.

:hamis bnde hamis kalmak istiyorum nasil hamile kaldiniz kurler ,tup bebek,asilama v.b lutfen yardim

2. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    kimse cvb vrmyr mu yaaa :asigim:

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
  4. seyda87

seyda87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba güzmeleği ben 6 haftalık hamileyim. sana tavsiyem yumurtlama gününü hesaplayıp o günlerde çocuk çalışmalarını artırman :)) gerçi annelerimize göre bir kadının regli dönemi biter bitmez rahim çocuk beklermiş derler. en iyisi sen bir regli döneminden diğerine kadar çalışmalara devam et ama kesinlikle stres yapma.

hamileler nasil hamile kaldiniz tecrubeleriniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve...
  2. Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler

Hamile kalmaya niyetlendiyseniz ya da hamileyseniz bloğumdaki hamilelik ile ilgili yazıları okumanızı tavsiye ederim. Hamilelik | Annelere Özel
  3. dogum kontrol hapini biraktiktan sonra ne zaman hamile kaldiniz

dogum kontrol hapini biraktiktan sonra ne zaman hamile kaldiniz

merhaba melekler 4.5 sene hap kullandim hapi birakali 6 ay oldu ama hala bisey yok belkide var bu ay bi garipti adet olmadim ama 12 gun cok az leke geldi bi bilen varmi
  4. Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Hamilemisiniz değil misiniz ? Hamilemiyim değilmiyim ? neden bu kadar düşünüyorsunuz. Süreçteki belirtilerinizi buraya yazın hep birlikte bunu değerlendirelim kızlar :)
  5. Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileiyim Hamile olmak Hamile kalmadan önce hiç hamile olan insanlar dikkatimi çekmezdi şimdi nerde bir hamile olsa yüz metre öteden tanıyorum ve hemen ilgimi çekiyor nekadar çok hamile varmış yahuuu :hamileyim:

Sayfayı Paylaş