gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamileler saç boyatabilirmi?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

organik boya hamilelikte saç kestirmek ugursuzlukmudur

merhaba kızlar
    genelde herkesin bir fikri var bu konuda kimisi organik olursa birşey olmaz diyorlar
    bazıları zararlı bazıları zararsız derler
    bence en güzeli doktoruna danışmaktır
    ama aratırmalara göre saçın derisine çok az temas olduğu için herhangi br zararı yok deniliyor ama yinede ilk 3 ay önerilmiyor
    ama yinede olumsuz bir duruma karşılaşılmamış
    karar sizin
    ben şahen boyatmak yerine saç bakım yaparak daha güzel olmasını hedeflesim

hamileler saç boyatabilirmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim

hamilemiyim

Merhaba gecen ay sevgilimle iliskiye girmistim 2 hafta neredeyse hergun icime bosaldi ayin baslarinda adet oldum ortalarinda iliskiye girdik bu ayin 28inde adet olacagim bakalim son 3 gündür mide bulantim ve adet sancisi gibi agrilarim var kasigimda ve hemen hemen hergun sarimsi akintim var sizce hamilemiyim lutfen 18 yasindayim hic bir bilgim yok
  2. hamilemiyim

hamilemiyim

Merhabalar gecen ay 10unda adet oldum bu ay 6sinda oldum kahwerengi we az geldi ertesi gun kesildi bugunde nokta kadar az az geliyo arada sirada dun aksam idrar testi yaptim biri net digeri cok az silik cikti zor goruluyodu bu sabah tekrar baktim silik olan biraz netlesmisti sabah ac karnina yine test yaptim bu sefer tek cizgiydi noluyo ben anlamadim yardimci olurmusunuz bu pazar ayin 10unda...
  3. hamilemiyim

hamilemiyim

merhaba ben 2 ay önce ilişkiye girdim 5 saat sonra ella hapını aldım evde testte yapım negatif çıktı 2 ay düzenli regl oldum ama regl olsanızda hamile olabilirsiniz gibi yazılara denk geldim tekrar evde test yaptım negatif çıktı şuan hastaneye gidecek durumda değilim fazla takıntılıyım biliyorum ama en azından bi sizin cevabınızı alabilirmiyim :(
  4. hamilemiyim

hamilemiyim

Merhaba, adetimden 7 gün geçti bugün kan testi yaptım 2.00 çıktı. birkaç gün sonra test yapmama gerek var mı?
  5. hamilemiyim

hamilemiyim

Beyza hanim bir sorum olacak uye degilken yazmistim ama simdi uye oldum benim adetkerim duzenli 22 haziran 24 temmuz da hasta oldum bu ayda 27 agustosta geldi nisanlinla arkadan biseyler oldu ama kendimi sıktım olmadi zevk suyum da gekmedi diyor ama cok korktum Hic pedime dogru duzgun gelmedi ama hasta olmadan once fok hafif bas donmelerim oldu gogsumde sisti hastalik bugun bitti gogus agrum...

Sayfayı Paylaş