gebe
  1. acqua

acqua Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler

Konu, 'Gebelik' kısmında acqua tarafından paylaşıldı.

Hamile kalmaya niyetlendiyseniz ya da hamileyseniz bloğumdaki hamilelik ile ilgili yazıları okumanızı tavsiye ederim. Hamilelik | Annelere Özel

esinerkan bunu beğendi.
Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileler,hamile kalmak isteyenler evlilikle ilgili sorularınıza cevap burda

Hamileler,hamile kalmak isteyenler evlilikle ilgili sorularınıza cevap burda

Bu konu; hamile kalmak isteyenler, yeni yılda bebek sahibi olmak isteyenler hakkında bilgiler vermektedir. Selam kızlar yeniyılda bebek sahibi olmak isteyenler sayfası epey yol aldı ordan ulaşamayanlar burdan yazsınlar tüm merak ettiklerini ben kendi şahsımca aşk,hayat,evlilik,hamilelikle,hamile kalmakla,bebeklerle ilgili tüm bildiğim sorulara cevap veririm girdikçe.Tuna sende bu yazımı...
  2. hamile kalmak isteyenler 2013

hamile kalmak isteyenler 2013

kızlar 2013 artık bizede bebişi olmayanlarada şans getirsin inşallah..sorununuz herneyse burada paylaşalım...birbirimizde destek olalımm..gelişmelerle beraber sevinelimm:)
  3. hamile kalmak isteyenler

hamile kalmak isteyenler

hayırlı akşamlar arkadaşlar sizi bişeyler soracam kasım 25 regli oldum bu ay bekledim gelmedi regli dönemimdeki belirtiler var ama olmadım normalde 28 günde oluyrdu acaba hamilemiyim.laboquick test aldım yarın sabah yapmayı düşünüyorum acaba erkenmi?bende kan pıhtılaşması var bundan önce 3 kere düşük yaptım 1 tane yaşayan bebegim var gene aynı olur die çok korkuyorumdoktora ne zaman gitmem...
  4. Hamile kalmak isteyenler buraya

Hamile kalmak isteyenler buraya

Arkadaşlar biz 8 aylık evliyiz ve artık bir bebeğimiz olmasına karar verdik... Son regl tarihim 13 ocak bakalım bu heyecanlı süreç ne kadar sürecek.. Benim gibi karar veren melekler buraya gelim bu bekleyişi hep birlikte yaşayalım ve sorularımızın yanıtlarını hep birlikte bulalım...
  5. Gerçekten hamile kalmak isteyenler

Gerçekten hamile kalmak isteyenler

Selamun aleykum bayanlar. Gerçekten hamile kalmak adeti düzene sokmak isteyenler var ise soru sorabilir insaallah

Sayfayı Paylaş