gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelerde Çok Şık Olacak

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Önceden hamilelerin en büyük sorunu ne giyicemdi ama artık öyle bir dertleri yok en az hamile olmayan bayanlar kadar şık kıyafetler ve giyim seçenekleri var hamile bayanlar için...O şık kıyafetlerden en şıkları siz hamiş melekler için :esra: :tik: [​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    gerçektende şıkm durmuşlar parmaklarına sağlık canım ......

3. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay ay ay ne güzel şeyleryaa bende evlenip hamile kalmak istiyorum inşallah kısmetse bende ilerde bu kıyafetlerden giyebilirim bu kıyafetleri görünce çocuk dğurasım geldi :)

Hamilelerde Çok Şık Olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileler için  şık kıyafetler

Hamileler için şık kıyafetler

hamileler için kıyafetler hamileler için kiyafetler şık kıyafetler kıyafet Birbirinden şık ve rahat hamile giyimlerini anne adayları çok beğenecek. DİĞER MODELLERİMİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.
  2. Hamilelere Özel Şık Elbiseler

Hamilelere Özel Şık Elbiseler

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 664x503 px Ve Boyutu 85KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 668x503 px Ve Boyutu 71KB.
  3. hamilemiyim çok heyecanlıyım

hamilemiyim çok heyecanlıyım

selam arkadaslar buay korunmayı bıraktık adetime 6 7 gün var simdiden hamilelik belli olurmu. agzımın tadı yok hiç neyesem oyle cok heyecanlanıyorum ya kan testı yaptırsam cıkarmı yada beklesmmı sabırsızlanıyorum :)
  4. hamilemiyim  çok yeni evliyim  :)

hamilemiyim çok yeni evliyim :)

Merhaba ilk kez yazıyorum kimse ile paylaşamadım aslında 17 agustosta son adetim 22 agustosta evlendim ve 25 ine tamamen ilişkiye girdik ve son bir kaç gündür iştah açılması duygusal anlamda değişiklik yorgunluk ve uyku halim adetime 7 gün var sizce 20 günlük evli biri hamile olabilir mi ? test yapmalıyım eczaneden alıp sonuç verir mi adete 7 gün kala çok merak ediyorum ve bu...

Sayfayı Paylaş