Hamilelerden hamilelik belirtileri | Sayfa 12 | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

Hamilelerden hamilelik belirtileri

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

1. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    BELIEVIG canım sen daha cok yenı evlısın kafana takma sımdıden zaten 3 aydır gebelık dusunuyosun.ama benım hıslerım kuvvetlıdır.yakındır senın gebe kalman

2. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    hııı 15 gun once baslamıssa bu süphelı olur benım ılkıde boleydı senı umutlandırmak ıstemem ama hamıle ılma ıhtımalın cok yuksek

3. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    canım benım cıkmam lazım ama tekrar konusalım ve benı durumundan haberdar et.

4. believing

believing Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm inş ama her an hastalancakmışım gibi geliyo :(

5. believing

believing Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tmm cnm sende beni... inş hayırlı haberler veririz.

6. believing

believing Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben dün hastalandım maalesef :( napalım hayırlısı olsun çalışmalara dewam...

7. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    üzülme canım daha yenı evlısın olur ınsallah benım gunum gelmedı daha

8. kinyas

kinyas Forum Okuru

Ilginç?

olayın üstünden 2 gün geçti. hemen adet sancısı başladı. okuduğuma göre çocuğu olanlar belirtileri veriyor, çocuk bekleyenlerde belirtiler var ama gebelik gelmiyor. bu durumda meraklı meraklı sizlerden geniş anlatımlar beklemek ve ayın 30 unu beklemek kalıyor :) sevgiler

9. sevmesendeolur

sevmesendeolur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hamilelik en kısa hangi ay ya da hangi haftada anlaşılır ?
    mesela 1 haftalık bebek anlaşılabilir mi?

10. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    1 hafatalık bebek anlasılmaz canım adet gunu gelınce anlasılyor.suphelerın mı var

11. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bu konuye benımde bı katkım olsun ıstedım.ılk gebelıgımde klomen kullanmıstım ve cabuk belırtı vermıstı.fakat bu belırtıler aslında klomenden dolayıymıs yanı gebelık belırtısı dıılmıs hepsı.zaten kurtaj olmustum.fakat bu sefer farklı,hıc bısey kullanmadım ayın 18 ı adet gunumdu,sıvı akıntıyla pembelık geldı ve adetım basladı sandım ama baslamadı adet agrım olmadı bugun test yaptım sonuc pozıtıf ve benım bu ay sadece su kıvamında akıntım vardı.baska hıc bır brlırtım olmadı.2 gun once bas donmesı yasadım bugun hafıf mıde bulantısı ve yanma var.yanı adet gunu gelmeden belırtıler pek bellı olmuyor.

sinemtugra bunu beğendi.
  12. sevmesendeolur

sevmesendeolur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    şüphem var gibi ... şu an için sadece adet gecikmesi var.

13. emıne2081

emıne2081 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar,yeni katıldım aranıza,10 aylık evliyim,ilk bebeğimin kalbi durdu karnımda ,10 haftalıkken,maleseff kaybettim,şimdi hamilelik şüphelerim var yine ,bende sabırsızlıkla bekliyorum 26 sında adet günüm bakalım ne olacak, inşallah hayırlısıyla hepimizin bebişi olur da bu özlem sona erer...

14. berana

berana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet dogru arkadaşım bende senin gibiyim yatıp kalkıp tek düşündügüm şey ama elinde degil insanın ben daha 10 aylık evliyim ama her ay daha adetim gelmeden test yapıyorum ve sonuç hüsran canım

15. emıne2081

emıne2081 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allah'a şükür ben yine hamileyim :) ,inşallah bu sefer her şey yolunda gider,Sağlıklı bir şekilde alırız bebişimizi,darısı başınıza kızlar...

sinoplu_17 bunu beğendi.
Hamilelerden hamilelik belirtileri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Hamilemisiniz değil misiniz ? Hamilemiyim değilmiyim ? neden bu kadar düşünüyorsunuz. Süreçteki belirtilerinizi buraya yazın hep birlikte bunu değerlendirelim kızlar :)
  2. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  3. ACABA HAMİLE MİYİM?

hamilelik belirtileri nelerdir,hamile olduğumu nasıl anlarım,hamile olduğumu anlamak için ne yapmalıyım,erken hamilelik belirtileri,erken gebelik belirtileri,hamileliğin ilk belirtileri,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Bu soruyu kendinize ne zaman sorarsanız sorun aklınızda bulunsun; cevap almak kolay, ancak bu cevabı almak için harekete geçilmeli! Dr.Kaan Kocatepe bu konuda neler...
  4. hamilemiyim

merhabalar ağustos ayının 19unda adet oldum bu ayda 15inde oldum. hangi tarih aralığında hamile kalabilirim.
  5. Kahverengi sıvı ve kan geldi bu hamilelik belirtisi olabilir mi

Merhaba hanımlar acil yardım. Ben adet olduktan bir hafta sonra kahverengimsi kan geldi ve birdaha gelmedi kasiklarimda özellikle sol kasigimda çok agri var ayağımı hissetmiyorum ağrıtan ve karnında sancilanam oluyor sizce bunlar hmilelik belirtisimidir yoksa başka biseymi

Sayfayı Paylaş