Hamilelerden hamilelik belirtileri

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

1. ayperi

ayperi Yeni Üye

BELIEVIG canım sen daha cok yenı evlısın kafana takma sımdıden zaten 3 aydır gebelık dusunuyosun.ama benım hıslerım kuvvetlıdır.yakındır senın gebe kalman

2. ayperi

ayperi Yeni Üye

hııı 15 gun once baslamıssa bu süphelı olur benım ılkıde boleydı senı umutlandırmak ıstemem ama hamıle ılma ıhtımalın cok yuksek

3. ayperi

ayperi Yeni Üye

canım benım cıkmam lazım ama tekrar konusalım ve benı durumundan haberdar et.

4. believing

believing Yeni Üye

cnm inş ama her an hastalancakmışım gibi geliyo :(

5. believing

believing Yeni Üye

tmm cnm sende beni... inş hayırlı haberler veririz.

6. believing

believing Yeni Üye

cnm ben dün hastalandım maalesef :( napalım hayırlısı olsun çalışmalara dewam...

7. ayperi

ayperi Yeni Üye

üzülme canım daha yenı evlısın olur ınsallah benım gunum gelmedı daha

8. kinyas

kinyas Forum Okuru

Ilginç?

olayın üstünden 2 gün geçti. hemen adet sancısı başladı. okuduğuma göre çocuğu olanlar belirtileri veriyor, çocuk bekleyenlerde belirtiler var ama gebelik gelmiyor. bu durumda meraklı meraklı sizlerden geniş anlatımlar beklemek ve ayın 30 unu beklemek kalıyor :) sevgiler

9. sevmesendeolur

sevmesendeolur Yeni Üye

hamilelik en kısa hangi ay ya da hangi haftada anlaşılır ?
    mesela 1 haftalık bebek anlaşılabilir mi?

10. ayperi

ayperi Yeni Üye

1 hafatalık bebek anlasılmaz canım adet gunu gelınce anlasılyor.suphelerın mı var

11. ayperi

ayperi Yeni Üye

kızlar bu konuye benımde bı katkım olsun ıstedım.ılk gebelıgımde klomen kullanmıstım ve cabuk belırtı vermıstı.fakat bu belırtıler aslında klomenden dolayıymıs yanı gebelık belırtısı dıılmıs hepsı.zaten kurtaj olmustum.fakat bu sefer farklı,hıc bısey kullanmadım ayın 18 ı adet gunumdu,sıvı akıntıyla pembelık geldı ve adetım basladı sandım ama baslamadı adet agrım olmadı bugun test yaptım sonuc pozıtıf ve benım bu ay sadece su kıvamında akıntım vardı.baska hıc bır brlırtım olmadı.2 gun once bas donmesı yasadım bugun hafıf mıde bulantısı ve yanma var.yanı adet gunu gelmeden belırtıler pek bellı olmuyor.

sinemtugra bunu beğendi.
  12. sevmesendeolur

sevmesendeolur Yeni Üye

şüphem var gibi ... şu an için sadece adet gecikmesi var.

13. emıne2081

emıne2081 Yeni Üye

merhaba arkadaşlar,yeni katıldım aranıza,10 aylık evliyim,ilk bebeğimin kalbi durdu karnımda ,10 haftalıkken,maleseff kaybettim,şimdi hamilelik şüphelerim var yine ,bende sabırsızlıkla bekliyorum 26 sında adet günüm bakalım ne olacak, inşallah hayırlısıyla hepimizin bebişi olur da bu özlem sona erer...

14. berana

berana Yeni Üye

evet dogru arkadaşım bende senin gibiyim yatıp kalkıp tek düşündügüm şey ama elinde degil insanın ben daha 10 aylık evliyim ama her ay daha adetim gelmeden test yapıyorum ve sonuç hüsran canım

15. emıne2081

emıne2081 Yeni Üye

Allah'a şükür ben yine hamileyim :) ,inşallah bu sefer her şey yolunda gider,Sağlıklı bir şekilde alırız bebişimizi,darısı başınıza kızlar...

sinoplu_17 bunu beğendi.
Hamilelerden hamilelik belirtileri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. erkeğin hamilelik belirtileri!!!!!!!!

gebelik belirtisi yaşayanlar hamilelik belirtisi bacak ağrısı bacak ağrısı hamilelik belirtisimi belirtilerinde erkek belirtileri Couvade Sendromu na yakalanan erkekler, eşleri hamile kaldıktan kısa bir süre sonra gebelik semptomları yaşıyor.Böyle bir eş ister misiniz bilmem ama neler çektiğimizi görmeleri açısından bazen bu hastalığa yakalansalar iyi olur hahaha Couvade Sendromu denilen...
  2. Erken hamilelik belirtileri nelerdir ?

Erken hamilelik ve gebelik belirtileri nelerdir nasıl tespit ediliyor hangi durumlarda gebe olduğumuzu anlayabiliyoruz ? Bu bölümden ve bu konu altından sevgili meleklerim. Sizlerde yaşadığınız belirtileri bizlere bu başlık altından yazın, bizlerde daha önceki tecrübelerimiz ve uzman görüşlerinden yararlanarak sizlere yardımcı olmaya çalışalım. Dileriz ki; Allah, isteyen tüm meleklerin...
  3. hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  4. Vücuttaki hamilelik belirtileri nelerdir?

gebelik belirtileri,hamilelik belirtileri,hamilelik nasıl anlaşılır,gebelik nasıl anlaşılır,hamile olduğum nasıl anlaşılır,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler 1. Adetin gelmemesi (amenore) 2. Bulantı ve kusma 3. İdrar şikayetleri 4. Yorgunluk 5. Fetal hareketlerin algılanması 6. Göğüslerde değişiklikler 7. Vaginal mukoza renk değişikliği 8. Artmış deri pigmentasyonu ve abdominal...
  5. Hamilelik Belirtileri Ruh Hali

hamilelikte ruh hali nasıl olur,hamilelik belirtisi duygusallaık,hamilelik belirtisi sinirlilik,hamilelik belirtisi gerginlik,gebelik belirtisi ruh halinde değişiklik hakkında bilgiler Hamilelikte vücudunuzda oluşan hormonsal değişimlere bağlı olarak ruh halinizde de bazı farklılıklar oluşabilir. Bir anda sinirlenebilir veya strese girebilirsiniz. Bir an kahkahalar atarken hemen ardından...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. çok gazım var hamilemiyim

,
  2. cok gazim var hamile olabilirmiyim

,
  3. karnımda sertlik var hamilemiyim

,
  4. karında sertlik hamilelik belirtisimidir,
  5. karinda sertlik hamilelik belirtisimi,
  6. adetim gecikti sağ kasığımda ağrı var,
  7. adetime 3 gun var halsizim,