Hamilelerden hamilelik belirtileri

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

1. ayperi

ayperi Yeni Üye

BELIEVIG canım sen daha cok yenı evlısın kafana takma sımdıden zaten 3 aydır gebelık dusunuyosun.ama benım hıslerım kuvvetlıdır.yakındır senın gebe kalman

2. ayperi

ayperi Yeni Üye

hııı 15 gun once baslamıssa bu süphelı olur benım ılkıde boleydı senı umutlandırmak ıstemem ama hamıle ılma ıhtımalın cok yuksek

3. ayperi

ayperi Yeni Üye

canım benım cıkmam lazım ama tekrar konusalım ve benı durumundan haberdar et.

4. believing

believing Yeni Üye

cnm inş ama her an hastalancakmışım gibi geliyo :(

5. believing

believing Yeni Üye

tmm cnm sende beni... inş hayırlı haberler veririz.

6. believing

believing Yeni Üye

cnm ben dün hastalandım maalesef :( napalım hayırlısı olsun çalışmalara dewam...

7. ayperi

ayperi Yeni Üye

üzülme canım daha yenı evlısın olur ınsallah benım gunum gelmedı daha

8. kinyas

kinyas Forum Okuru

Ilginç?

olayın üstünden 2 gün geçti. hemen adet sancısı başladı. okuduğuma göre çocuğu olanlar belirtileri veriyor, çocuk bekleyenlerde belirtiler var ama gebelik gelmiyor. bu durumda meraklı meraklı sizlerden geniş anlatımlar beklemek ve ayın 30 unu beklemek kalıyor :) sevgiler

9. sevmesendeolur

sevmesendeolur Yeni Üye

hamilelik en kısa hangi ay ya da hangi haftada anlaşılır ?
    mesela 1 haftalık bebek anlaşılabilir mi?

10. ayperi

ayperi Yeni Üye

1 hafatalık bebek anlasılmaz canım adet gunu gelınce anlasılyor.suphelerın mı var

11. ayperi

ayperi Yeni Üye

kızlar bu konuye benımde bı katkım olsun ıstedım.ılk gebelıgımde klomen kullanmıstım ve cabuk belırtı vermıstı.fakat bu belırtıler aslında klomenden dolayıymıs yanı gebelık belırtısı dıılmıs hepsı.zaten kurtaj olmustum.fakat bu sefer farklı,hıc bısey kullanmadım ayın 18 ı adet gunumdu,sıvı akıntıyla pembelık geldı ve adetım basladı sandım ama baslamadı adet agrım olmadı bugun test yaptım sonuc pozıtıf ve benım bu ay sadece su kıvamında akıntım vardı.baska hıc bır brlırtım olmadı.2 gun once bas donmesı yasadım bugun hafıf mıde bulantısı ve yanma var.yanı adet gunu gelmeden belırtıler pek bellı olmuyor.

sinemtugra bunu beğendi.
  12. sevmesendeolur

sevmesendeolur Yeni Üye

şüphem var gibi ... şu an için sadece adet gecikmesi var.

13. emıne2081

emıne2081 Yeni Üye

merhaba arkadaşlar,yeni katıldım aranıza,10 aylık evliyim,ilk bebeğimin kalbi durdu karnımda ,10 haftalıkken,maleseff kaybettim,şimdi hamilelik şüphelerim var yine ,bende sabırsızlıkla bekliyorum 26 sında adet günüm bakalım ne olacak, inşallah hayırlısıyla hepimizin bebişi olur da bu özlem sona erer...

14. berana

berana Yeni Üye

evet dogru arkadaşım bende senin gibiyim yatıp kalkıp tek düşündügüm şey ama elinde degil insanın ben daha 10 aylık evliyim ama her ay daha adetim gelmeden test yapıyorum ve sonuç hüsran canım

15. emıne2081

emıne2081 Yeni Üye

Allah'a şükür ben yine hamileyim :) ,inşallah bu sefer her şey yolunda gider,Sağlıklı bir şekilde alırız bebişimizi,darısı başınıza kızlar...

sinoplu_17 bunu beğendi.
Hamilelerden hamilelik belirtileri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Erken Gebelik Belirtileri

erken gebelik belirtileri gebelik belirtileri erken hamilelik ne zaman başlar hamilelik ne zaman başlar Sevgili melekler... Erken gebelik belirtileri nelerdir nasıl gebilik olduğunu anlarız, diye düşünüyorsanız bu konu tam sizlik. Özellikle anne olan melekler... Hamile kalmak isteyenlere sizin de bir yardımınız olsa. Benim merak ettiğim konulardan biri de... Hamişlik yaşayan melekler,...
  2. çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

gebelik belirtileri kızlar ne olur bana bir careeee bu benim ikini gebeligim olucak ama bende garıp degısıklıkler var ben bu ay korunmayı bıraktım ogluma bırkardes olsun dıye fakat hamılemıyım degılmıyım kestıremıyorum goguslerım sıstı yorgunum saclarımı sallıyamıyorum bıle bıde bu hasta goguslerımden sut gelmeye basladı ınanılmaz yuzun sıvılcelı oldu hayatımda ben bu kadar sıvılce bır...
  3. Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin

Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir bana bu konuda bilgisi olan gebe kalmış arkadaşlarım cevap verirse çok sevinirim ama biraz acil cevap istiyorum:)
  4. Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur öğrenmek ister misiniz melek

İlk Hamilelik Belirtileri Ne Zaman Belli Olur İlk hafta hamilelik belirtileri hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli oluyor ? Erken Gebelik Belirtileri Ne Zaman Ortaya Çıkar Şimdi de ilk hamilelik belirtileri ne zaman belli olur diyen tüm arkadaşlarımız için, erken gebelik belirtileri ne zaman ortaya çıkar diye bir araştırma yaptık ve hamilelik belirtileri ilişkiden ne kadar sonra...
  5. hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  6. Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır?

hamilelikte ilk hafta belirtileri hamilelik belirtileri hamilelikte ilk hafta Çiftler evlendikten bir süre sonra evlat sahibi olmak isterler. bazı çiftler isteklerine kısa sürede kavuşurken bazılarıda tedavi ile hatta bazen bebek için yıllarca beklemek zorunda kalırlar. Bebek sahibi olmaya karar verdikten hemen sonra kadınlar yumurtlama günlerini ve refl tarihlerini düzenli olarak takip...
  7. Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta başlar?

erken gebelik belirtileri,gebe olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtisi ne zaman başlar ,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler [ATTACH] Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi...
  8. ACABA HAMİLE MİYİM?

hamilelik belirtileri nelerdir,hamile olduğumu nasıl anlarım,hamile olduğumu anlamak için ne yapmalıyım,erken hamilelik belirtileri,erken gebelik belirtileri,hamileliğin ilk belirtileri,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Bu soruyu kendinize ne zaman sorarsanız sorun aklınızda bulunsun; cevap almak kolay, ancak bu cevabı almak için harekete geçilmeli! Dr.Kaan Kocatepe bu konuda neler...
  9. ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

selam melekler adetim geçti henüz test yapmadım bana ilk hafta hamilelik ile ilgili belirtilerden söz edermisiniz idrarım koyu renk aşırı halsiz ve sürekli bir uyku halim var acaba hamilemiyim başka erken gebelik belirtileri neler tecrübeli meleklerden bilgi istiyorum teşekkürler
  10. hamilelik belirtileri

Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum. Benim birkaç gündür sol kasık ağrım ve bazen de batma oluyor. Göğüslerimde ağrı var. Bugün yemek ve nane kokusundan rahatsız oldum ve hafif baş dönmesi gibi bir sersemlik hissim oldu. İnternetten araştırdığım kadarıyla kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti yumurtlama zamanında da oluyormuş. Ne düşüneceğimi bilemedim. Beni aydınlatabilir misiniz lütfen.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. çok gazım var hamilemiyim

,
  2. cok gazim var hamile olabilirmiyim

,
  3. gazım var hamilemiyim

,
  4. karında sertlik hamilelik belirtisimidir,
  5. karinda sertlik hamilelik belirtisimi,
  6. karında sertlik gebelik belirtisimi,
  7. kasıklarda sertlik,