Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
merhaba bende bu siteye yeni katıldım 5 aylık evliyim çocuk çok istiyorum 13 de adet görmem lazım arasıra sancım var ve göğüslerim şişti ve sık idrara çıkıyorum beklemek çok zor ya....

merhaba bende bu siteye yeni katıldım 5 aylık evliyim çocuk çok istiyorum 13 de adet görmem lazım arasıra sancım var ve göğüslerim şişti ve sık idrara çıkıyorum beklemek çok zor ya....

merhaba bu siteye yeni katıldım. 1 senelik evliyim 4 ay önce ikiz bebeklerimin kalpleri durduğu için kürtaj oldum. çocuk sahibi olmayı çok istiyorum. sanki bir daha hamile kalamayacakmışım gibi çok korkuyorum

merhaba bu siteye yeni katıldım. 1 senelik evliyim 4 ay önce ikiz bebeklerimin kalpleri durduğu için kürtaj oldum. çocuk sahibi olmayı çok istiyorum. sanki bir daha hamile kalamayacakmışım gibi çok korkuyorum
herseyde bir hayır vardır canım evet çok zor bir durum ama rabbim en iyisini bilir.hiç. üzülme yine hamile kalırsın.umarım rabbim gönlüne göre verir..

ya arkadaslar adetime 9 gün var.ama 3 gündür kasığımın sol tarafı çok batıyo ve kasık ağrım var.dün gecede çok kötüydüm.ateşim 38 e çıktı gece.çok üşüdüm sıtmalandım.acaba gebelik belirtisi olabilirmi :S

Merhaba herkese, uzun zamandır bende takip ediyorum. 1 Kaç aydır muhtemel günlere denk getirerek çalışmalara başladık çok yoğun olmasa da ama ben her seferinde umutlanıyorum. Bu ay yine yumurtamın çatladığını öğrendim doktorumdan muhtemel zamanlarda denk geldiyse hamile olma ihtimalin olabilir dedi. 4 gün var ve karnım resmen gerilircesine hafif hafif ağrıyor ve rahatsız edici bir durumda. Mide bulantım var, kasıklarımda ara ara batmalar var ancak pek akıntım var diyemem. Sizce bir umut var mı?

Benim bebiş 45 günlük henüz. 5. haftaya girene kadar hiç bir şey anlamadım.Adetimin gecikmesinden şüphelendim ama ihtimal vermedim. Evde test yaptım pozitif çıktı yine de doktora gidene kadar emin olamadım. Dün kalp sesini dinledik Allahım herkese nasip etsin bu mutluluğu. Fakat bir haftadır ne yesem çıkarıyorum.Midemde su dahil hiç bir şey durmuyor. Hiç öyle ayağını kaldırma uzanma falan uğraşmayın. Rahat olun :)

merhaba arkadaşlar sitenize yeni katıldım 2 senelik evliyim ve 1,5 senedir bebiş istiyoruz. son adetimi çok değişik yaşamaktayım normalde olacağım günden bir gün önce lekelenmem olurdu ertesi günü devamı gelirdi ama bu sefer öyle olmadı 5 haziranda yine lekelendim fakat takip eden 2 günde hiç birşey gelmedi.8 haziranda yine ufaktan bir leke geldi 7-8 saat yine ufak bir leke . ve şuanda yine birşey yok. Umutlanmak istemiyorum ama işte umutlanma demek dile kolay geliyor. Normalde adet dönemim çok sancılı geçer adet sancısı değilde aşırı bir şekilde gaz sancısı çekmekteyim. Benim gibi olan arkadaşlar var mı deva mı geliyor mu sonra ?

selam arkadaslar ben bu ay adetimi oldum olması gerektigi gib duzenliydi bi hafta sonra yeniden hastalandım.. gun içide pembe geldigi oluodu aama cok az bazen bi gun boyunca hiç gelmiodu bu bole 1 hafta surdu.. boyle bişi yasayan varmı tabi kasık agrısıda var...

Geri