gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Hamilelere hamilelik modelleri

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

hamilelik modelleri gebelik modelleri
    Hamile bayanlar öncelikle hamileliğiniz hayırlı olsun bebeğiniz sağsalim kucağınızda olsun inşaALLAH
    buyrun bu önemli döneminizde günlük kullanabileceğiniz kıyafetler...

Hamilelere hamilelik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileler hamilelik boyunca neler yemeli?

Hamileler hamilelik boyunca neler yemeli?

hamilelikte hangi meyveler yenmeli hamileler ne yemeli hamilelikte neler yenmeli neler yemeli ne Anne adaylarının hamilelik süreci çok önemli olduğu için yediklerine içtiklerine dikkat etmeleri gerekiyor.Bol bol meyveden sebzeden ve hayvansal yiyecekleri tüketmeleri gerekiyor.Ben şahsen bol bol meyve yiyordum.Melek anne adayları lütfen dikkate alınız bu yazılanları.Buyrunuz. Bebeğin beyin...
  2. acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

acaba hamilemiyim hamilemiyim hamile miyim hamilemiyim acaba acaba hamılemıyım adetim 3gün geçikti kasıklarımda adet oldugun zamanlardakine benzer agrılar var. birazda kabızlık problemim var..ve ayaklarım çok üşüyooo...öyle mide bulantısı falan yok..heran hasta olucak gibiyim ama bişey yokbide karnım gurul gurul...sizce hamilemiyim acaba test için biraz daha beklemek istiyorm...gebelik...
  3. Hamileler İçin Kaban Modelleri

Hamileler İçin Kaban Modelleri

Bu yazı hamile giyim modellerine ve hamile kabanlarına yer vermektedir. Her kadın evlendikten bir süre sonra annelik özlemi duymaya başlayıp bebek sahibi olmak ister. Bu isteğiniz gerçekleşip hamile kaldığınız da ise birçok anne adayı gibi kıyafet bulamama sıkıntısı yaşarsınız. Aslında günümüzde anne adayları bana göre oldukça şanslı. Hamileler için abiye modelleri ve giyime kadar birçok...
  4. Hamilemiyim ?En erken hamilelik belirtisi

Hamilemiyim ?En erken hamilelik belirtisi

hamilelerden gebelik belirtisi,en erken gebelik belirtisi,en erken hamilelik belirtileri,hamileliğin belirtisi ne zaman başlar,hamilelik belirtileri ne zaman olur,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk...
  5. Hamiş miyim

Hamiş miyim

Merhbaa arkadaşlar ben yeni katıldım Aranıza adet günüm ıkı gun gecıktı ve bır hafta önce kasıklarımda Ağrı oluyor ve geçiyor akıntım da var klomen kullandım bu ay acaba hamiş miyim hiç böyle Ağrı yaşamamıştım bunları yaşayıp hamile kalan var mı bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Sayfayı Paylaş