gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelere örnek bir Ramazan mönüsü

Konu, 'Gebelik' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Orucumu tutucam ama bebeğime ve bana zarar vermeden nasıl tutabilirim neler yemeliyim diyorsanız buyrun size ideal bir ramazan menüsü...Bu menüyü örnek alarak kendinize uygun menüler oluşturabilirsiniz... [​IMG]

İftar: 1 kase çorba, salata, esmer ekmek 1-2 saat sonra: 1 porsiyon et, tavuk ya da balık, 1 porsiyon sebze yemeği, 2 kaşık yoğurt veya ayran, esmer ekmek veya az yağlı pilav, makarna ve salata

Sahur: 1 bardak süt, iki kibrit kutusu peynir, domates, salatalık, biber, esmer ekmek, gün aşırı yumurta, birkaç zeytin, meyve

Hamilelere örnek bir Ramazan mönüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir duadır ramazan

bir duadır ramazan

* Ramazan, Allah'ın kainattaki haşmetli ve küllî idaresine, Rahmetine, şefkatine, geniş ve azametli, intizamlı ve küllî bir tarzda mukabele edebilmenin duasıdır... * Ramazan, Cenâb-ı Hakk'ın nimetlerine karşı şükredebilmenin duasıdır... * Ramazan, fukaralara yardım edebilmenin duasıdır... (başka kardeşlerimizi de hatırlayabilmenin, onlara da dua edebilmenin, üzerimizdeki bencilliğin...
  2. Bir Duadır Ramazan

Bir Duadır Ramazan

En kıymetli aydır Ramazan ayı ..Manevi duyguların doruğa ulaştığı gönüllerin birleştiği bir aydır bir duadır Ramazan.... 1.Ramazan, ALLAH'ın kainattaki haşmetli ve küllî idaresine, Rahmetine, şefkatine, geniş ve azametli, intizamlı ve küllî bir tarzda mukabele edebilmenin duasıdır... 2. Ramazan, Cenâb-ı Hakk'ın nimetlerine karşı şükredebilmenin duasıdır... 3. Ramazan, fakir...
  3. hamilemiyim,lütfen bir fikir verin :(

hamilemiyim,lütfen bir fikir verin :(

ben geçen hafta erkek arkadaşımla hafif bir yakınlaşma yaşadım..ben daha bakireyim.erkek arkadaşım penisimi vajinama sürterken penisinden zevk suyu geliyordu. . . biraz sürttükten sonra sürtmeyi bıraktı.acaba o zewk suyunun içinde sperm kalıpta vajinama sızmış ve ben hamile kalmış olabilir miyim? böyle bir risk war mı?lütfen yardımcı olun.geceleri korkudan uyuyamıyorum:( Not: Sitemize uymayan...
  4. Ltff biri bişi söylesin hamilemiyim

Ltff biri bişi söylesin hamilemiyim

Arkadaşlar son adet tarihim 21,12,2011 bu sabah idrar testim pozitif ama silik çıktı. bende gidip kan testi yaptırdım beta_hcg 109,8 çıktı bu ne demek bilen varmı hamilemiyim. ltff acil cevap ölüyorum meraktan..
  5. Ramazanda Çalınan Maniler örnekler istiyorum

Ramazanda Çalınan Maniler örnekler istiyorum

Selam arkadaşlar mutlu bir hafta sonu tatili diliyorum ne de olsa ramazandan önce ki son hafta sonu tatili bol bol eğlenin :) sizlerden mümkünse Ramazanda Çalınan Maniler için bir kaç örnek rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş