gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hamilelere Verilen "Elevit" Adlı Vitaminde Domuz Katkısı Şüphesi!

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

elevit pronatal, elevit pronatal domuz jelatini, elevit pronatal domuz
    Sevgili melekler, ünlü Alman İlaç firması Bayer'in hamilelere vitamin amacıylka verilen bir ilacında domuz katkı maddesi kullanıldığı iddia edildi. "Elevit Pronatal" adlı multivitaminin içinde domuz jelatini bulunduğu iddiaları ülkemizdeki tüm gebelerde büyük kaygı yarattı. İşte bu haberin detayları...

elevit-pronatal.jpg

ÖzGüL bunu beğendi.
  2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    eline sağlık titoşum :) ay ben 1 aydır kullanıyom haberi görünce mide oturdu :(

Hamilelere Verilen "Elevit" Adlı Vitaminde Domuz Katkısı Şüphesi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileler için domuz grip aşısı

hamileler için domuz grip aşısı

Sağlık Bakanlığı Türkiye'ye aşı temin edecek firmalardan biriyle yaklaşık 1 milyon doz "Adjuvansız aşı" alınması konusunda sözleşme imzaladı. Anlaşmaya göre, söz konusu aşıların Aralık ayında Türkiye'de olması bekleniyor. Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi (RSHM) Başkanı Doç. Dr. Mustafa Ertek, gebeliğinin özellikle son 3 ayındakilerde domuz gribinin risk yarattığını belirtti. Dünya...
  2. Domuz gribi nedeni ile eğitime ara verilen iller

Domuz gribi nedeni ile eğitime ara verilen iller

BİLECİK Bilecik Valiliği, il genelindeki tüm ilköğretim okulları ve liseler ile dershanelerde grip nedeniyle kurban Bayramı'na kadar eğitim öğretime ara verilmesini kararlaştırdı. Valilik'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, kent merkezi ve ilçeler ile bunlara bağlı köylerdeki eğitim kurumlarında, devamsızlık oranın yüzde 15 artması üzerine domuz gribi salgının devam etme riski göz önünde...
  3. Dondurmada da Domuz Jelatini Şüphesi !

Dondurmada da Domuz Jelatini Şüphesi !

dondurmada domuz yağı dondurmada domuz yağı var mı dondurmada jelatin Sevgili melekler, bu sıcaklarda küçükten büyüğe en çok tüketilen gıda maddesi dondurma elbette :) Ancak tükettiğimiz dondurmaların ne derece hijyenik koşullarda üretildiğini bilmek güç. Bazı firmaların sucuk ve salam gibi ürünlerinde ki fiyaskodan sonra insan dondurmada domuz yağı var mıdır diye düşünmeden edemiyor....
  4. hamilelik şüphesi

hamilelik şüphesi

MERHABA : adet gecikmemin 2.gününde diyim göğsümde agrı uyku hali yorgunluk sık idrara çıkma yanma aşırı iştah ve karnımda şişlik miğde yanması var ama geçen ay kimyasal gebelik geçirdim adet gecikememin 2. günündeyim ve adet belirtim hiç yok gün içerisinde öğle vakti test yaptım tek çizgi çıktı sizce hamile olabilirmiyim kan testi yapmalımıyım ?
  5. Hamilelik şüphesi

Hamilelik şüphesi

Arkadaslar ben ewleneli 2 ay olacak bi haftadir suphem war bana yardimci olun karin sisliqim war binde bir miqde bulantim bas aqrim qoqus ucunda minik minik kabarciklar qunum qelmisti ama tam olmadim HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Sayfayı Paylaş