gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelerin duası kabul olur mu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamilelerin duası kabul olur diyorlar kızlar bu doğ ru mu neye dayanak böyle bişey söylüyorlar ki ? Acaba Allah katında anne olacak yani doğum yapacak bir kadının hamileliği kutsalda ondan mı ? Bilgisi olan var mı :D

Hamilelerin duası kabul olur mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Dua Nasıl Kabul Olur?''

''Dua Nasıl Kabul Olur?''

Apartmandan çıkar çıkmaz soğuk hava yüzüne çarptı, ama onun zihni hala az önce okudukları bir cümleye takılı kalmıştı: ; "Allah insanların duasını işitir ve onlara cevap verir, onlarla konuşur." Dalgın bir halde arabasına bindi. Anahtarı kontağa sokmadan önce, soğuğa aldırmadan, birkaç dakika daha bu konuyu düşündü. Nasıl? bu soru ruhunun derinliklerinden gelip zihnini bir bulut...
  2. Tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olur mu?

Tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olur mu?

Tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olur mu? Tefriciye miktari 4444 den fazla okunursa duan kabul olur mu? Evet arkadaşlar tefriciye duası bildiğiniz gibi 4444 tane okunmalı peki ya bundan fazlası okunsa kabul olur mu? Bu konuda acil yardım bekliyorum lütfen!
  3. İmam Nikahı Regl Döneminde Kıyılır mı Kabul Olur mu ?

İmam Nikahı Regl Döneminde Kıyılır mı Kabul Olur mu ?

Regl Döneminde İmam Nikahı adetliyken imam nikahı kıyılır mı Sevgili melekler, ilk önce belediye nikahı ardından imam nikahı hatırlatmamaızı yaptıktan sonra bu yazımızda regl döneminde imam nikahı kıyılır mı sorusunun cevabını sişzlerle paylaşıyoruz .. Adet döneminde kıyılan nikâh geçerlidir. Nikâh için kadının adetli olmaması diye bir şart yoktur. Bir nikahın geçerli olabilmesi için...
  4. Niyetsiz Oruç Kabul Olur mu?

Niyetsiz Oruç Kabul Olur mu?

niyetsiz oruç, niyet etmeden oruç tutmak, oruca niyet etmek Sual: Gece çalışıyorum. Ramazan orucuna niyet etmeyi unutup yattım. Uyandığımda öğle ezanları okunuyordu. Artık niyet edilmez dediler. Ben de belki bir çaresi vardır diye akşama kadar bir şey yiyip içmedim. Oruçlu gibi durdum. Bu orucu kaza etmem gerekir mi? CEVAP Niyetsiz oruç sahih olmaz. Kaza etmek gerekir. Ancak bunun gibi...
  5. Günahkarın duası kabul olurmu?

Günahkarın duası kabul olurmu?

Günah ne kadar büyük olursa olsun, o günahı işleyen kâfir olmaz. Fakat hangi günah olursa olsun, günaha devam edenin kalbi kararır, küfre sürüklenir. Onun için her günahtan kaçmalıdır. İbadet yapmayan ve günah işleyen müslümana kâfir dememelidir. İman vücuttaki baş gibidir Ehl-i sünnet âlimlerinin açıklamaları olmadan hadis-i şeriflerden, âyet-i kerimelerden hüküm çıkarmak çok yanlış olur....

Sayfayı Paylaş