gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelerin okuması gereken dualar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar 3 haftalık gebeyim.Biraz korkuyorum da acaba ben hangi duaları okumalıyım. Okumam gereken dualar hangileri lütfen yazın. Teşekkürler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

hamilelerin okuması gereken dualar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkesin okuması gereken bi yazı

Herkesin okuması gereken bi yazı

Biri sana sarıldığında önce onun kollarını gevşetmesini bekle.... Kendini değiştirebilme gücünü hafife alma, başkalarını değiştirebilme gücüne de cok fazla güvenme... Zarif ol, kimseyi bile bile kendinden soğutma... İşi ne kadar önemsiz olursa olsun, ekmek parası için çalışan herkese saygı duy... İnsanlara üçüncü bir şans verme, bırak ikide kalsınlar.... Herkesin önünde öv...
  2. rüyada korkan kişinin okuması gereken dua..

rüyada korkan kişinin okuması gereken dua..

korkan çocuğa okunacak dua bebekler için korku duası korkan bebekler için dua bebeklerde korku duası rüyada korkudan okumak Rüya kötüye işaret olduğu yolunda kendisinde şüphe belirirse, hemen şu duayı okumalıdır: "Allâhümme innâ neûzü bike min ameli'ş-şeytani ve seyyiâti'l-ahkâm." "Allah'ım, şeytanın şerrinden ve rüyanın kötüsünden sana sığınırız." İster hayra,...
  3. Uykusunda Korkanların Okuması Gereken Dua

Uykusunda Korkanların Okuması Gereken Dua

bebekler için korku duası uykuda korkan bebekler için dua gece korkanlar dua uykusunda korkan çocuğa okunacak uykuda çocuğa okunacak Gece yattığımda dua okuyorum fakat bazı geceler uykumda sıçrıyorum...Araştırdım uyukusunda korkanların okuması gereken bir dua varmış...Benim gibi uykusunda korkanlar varsa onlarada yardımcı olacaktır bu dua... Uykusunda korkanlar bu duayı yatmadan evvel...
  4. Hamilelerin okuması gereken sureler

Hamilelerin okuması gereken sureler

hamilelerin okuması gereken sureler hamilelerin okuması gereken dualar hamilelerin okuması gereken kitaplar hamilelikte okunacak dualar hamilelikte okunacak sureler hamilelikte okunması gereken dualar gebelikte okunacak dualar ve dahası burada arkadaşlar. Hamilelik döneminde dikkat edilecek hususlar hakkında eminiz ki tüm hamileler bilgi sahibidir. Peki ya hamilelikte okunacak dualar hakkında...
  5. Geçim Sıkıntısı Çekenlerin Okuması Gereken Dua

Geçim Sıkıntısı Çekenlerin Okuması Gereken Dua

geçim sıkıntısı için okunacak dua, geçim sıkıntısı için dua, kısmet açılması için dua Geçim sıkıntısı darlık çekenlerin okumasında çok hayırlı olacak dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Eğer sizde geçim sıkıntısı yaşıyorsanız ve kısmetinizin açılmasını istiyorsanız aşağıda ki duayı içtenlikle okumanızı tavsiye ediyor ve hakkınız da hayırlı olacak dualarınızın kabulünü Allah'tan...

Sayfayı Paylaş