Hamileyim Anneyim Soru Sor

esra

Yeni Üye
Üye
Hamileyim Anneyim Soru Sor
hamilelikte majezik kullanımı ikili testte cinsiyet belli olurmu ikili tarama testinde cinsiyet belli olurmu 12 haftalık bebeğin cinsiyeti 15 haftalık bebeğin cinsiyeti
:esra:Evet arkadaşlar burda hamile kalmak isteyen arkadaşlarımızın bir paylaşım alanı vardı şimdi bizlerinde olsun ben 9 haftalık hamileyim ve zor bir hamilelik geçiriyorum ve diğer arkadaşlarımında bilgilerinden faydalanmak istiyorumm keyifli zamanlar geçirmek dileğiyle........

seker-hastasi-hamile-kalir-mi-7696.jpg

Son düzenleme:
Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

slm melişlerrr ben geldim kimse yok kendimle dertleşeyim bari bebişle hastaneye yattık 2 gün mide bulantılarımı tedavi amaçlı ama kaldık 4 günnn gidişata bakılırsaa dahada yatıcaktım çıkmak için dr a yapmadığım cilve kalmadı geldim eve 39 derece ateşşş hadee bidaaaa gittik neyse ateşi düzenledik şimdi griple yatıos gözümü açamıyom ekranı göremiyorumm hadii ben çekmeye alıştımda melişime bişi olur diye elim yüreğimde o nasıl dayanıyor ben le beraber bilemiyorumm annelik çok zormuşşş çokkk dualarınıza ihityacımm varr ne olur eksik etmeyin şimdilik sağlıkla kalınnn

esracım ben 3.ayındayım yanı 12 haftalık allaha sukur bulantılarım felan kalmadı ama senın kadarda kotu gecırmedım bu 12 haftayı allah yardımcın olsun bıtanem bebeklerımız ıcın dayancagız annelık kolay olmuobunları yasıycamızı az cok bılıoduk bıle bıle ıstedık bu meleklerı bırde soyle dusun bu acıları cekmek ıcın daha fazla acı ceken nıce bebegı olmayan ınsan var halımıze sukredelım canım allaha emanet ol umarınm daha ıyı olursun sen ve bebegın haberlerını beklıorum
:d040:

çok şükür binlerce şükür delikızcım biliyordum bulantıları vs ama ben gece gündüz abartılı bi şekilde yaşayınca düşün uykumdan uyanıyordum gece 2 de 3 de birden ne oluyor bana oldum hepsi bu ama şükür tedaviden sonra daha iyiyim daha hafif atlatıyorum en azından artık mutfağa girebiliyorum yemek yapabiliyorum eşimle ilgilenbiliyorum:D Allah hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah bebişinin doğum tarihi ne zmn cnm benimki 28 ağustos ayrıca Rabbim olmayan herkese nasip etsinde şenlensin buralarr.Amin.

ıyı olduguna cok sevındım canım allahım saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın........amın benım bebes 280 gunu tam doldurursa yanı 40 haftayı agustosun 18'ın de hayırlısıyla kucagıma alcam ınsallah yanı senden 10 gun buyuk olcak benım bebıs:puha::fati:

bugun ılk defa bebegımı gordum kızlar esımın sıgortasındakı bır sorun yuzunden gıdememıstık bugun gıttık ve cok tatlı ya allahım bu duyguyu herkese tattırır ınsallah onu gorunce gulmekten kendımı alamadım boyle bı hıssı ılk defa hıssettım zaten sabırsızlanıodum sımdı daha beterım onu hayırlısıyla kucagıma bı alaydım allahım herkese hayırlısını nasıp etsııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:esra::cheer2:

Canım yaaaa aman nasıl sevindim bende 20 gündür görmüyorum doktorum tatilde:( pazartesi gidicem bende büyümüşdür şimdi canım yaaaa Amin allah herkese nasip etsin.

Şeyyyyyy! öhhööööm !!! :D bu taze anneyide aranıza alırmısınız :) bende 5,5 haftalık bir taze melek anneyim..... Hadi bakalım allah hepimizi bir avazda kurtarsın inşallah sağlıkla sıhhatle.....

Geri