Hamileyim Anneyim Soru Sor

selam kızlarrr bısey sorcam sıze suan nekadar kılo aldınız?son aylarda toplanır dıyolar kılo konusunda sızler nekadar aldınız?ben balık etlıyım ve hamıle kalırsam acaba cok alırmıyım dıye korkuyorum bılgı verırsenız sevınırım kızlarrr

Canim ben 37 hafta + 4 günlük hamileyim toplamda (2,5 hafta önce) 12 kilo almistim. Ben de balik etinde sayilirdim. Genelde bizim gibi kadinlar cok kilo almiyor hamilelikte. Cok zayif olanlar 20 kiloya kadar aliyorlar.

Zaten ilk 3 ay bulantidan kilo alinmiyor fazla. Daha sonra aliyorsun, Son ayda da kilo alimi iyice azaliyor en son gittigimde 1 kilo civari almisim mesela.

Bebeklerimiz saglikli dogsun da kiloyu bir sekilde vericez dogumdan sonra! :=)

canim ben 37 hafta + 4 günlük hamileyim toplamda (2,5 hafta önce) 12 kilo almistim. Ben de balik etinde sayilirdim. Genelde bizim gibi kadinlar cok kilo almiyor hamilelikte. Cok zayif olanlar 20 kiloya kadar aliyorlar.

Zaten ilk 3 ay bulantidan kilo alinmiyor fazla. Daha sonra aliyorsun, son ayda da kilo alimi iyice azaliyor en son gittigimde 1 kilo civari almisim mesela.

Bebeklerimiz saglikli dogsun da kiloyu bir sekilde vericez dogumdan sonra! :=)
anladım canım cok sagol cevap verdıgın ıcın saglıklı ve kolay dogum versın allahım bebısınıde saglıklı kucagına almayı nasıp etsın ınsallah

selam kızlarrr bısey sorcam sıze suan nekadar kılo aldınız?son aylarda toplanır dıyolar kılo konusunda sızler nekadar aldınız?ben balık etlıyım ve hamıle kalırsam acaba cok alırmıyım dıye korkuyorum bılgı verırsenız sevınırım kızlarrr
canım ben 47 le hamile kaldım şu an 36. haftanın sonlarındayım ve toplamda 8 kilo aldım. ben kilolarımın çoğunu 6. ve 7. aylarda aldım. kşiden kşiye değşyor snrm

Canimcim canini hic sikma! Son haftalarda hep öyle oluyormus. Önemli olan saglikli olmasi onu düsün.. Varsin Dogduktan sonra alsin kilolari bebisler.. Hem yasgünesinin de dedigin gibi bunlar ortalama bi kilo kesin degil. O yüzden sen takilma böyle seylere!

Tek derdin bu olsun kis! Allah seni ne etmeye :D
haklısın tatlım. ben biraz pimpiriklyim. dr um da öyle diyo:shootout:

canım ben 47 le hamile kaldım şu an 36. haftanın sonlarındayım ve toplamda 8 kilo aldım. ben kilolarımın çoğunu 6. ve 7. aylarda aldım. kşiden kşiye değşyor snrm
sagol canım az almıssınız hepınızde ne guzel hanı bende beebkten önce vereyım dedım ama veremedım ısın dogrusu hanı bı sorayım sımdıkı kıloyla hamıle kalsam cok alırmıyım dıye merak etmıstım az kalmıs sanada canım allahım kolay dogum nasıp etsın ınsallah bebısınıde saglıkla kucagına alman dılegıyle tesekkur ederım

sagol canım az almıssınız hepınızde ne guzel hanı bende beebkten önce vereyım dedım ama veremedım ısın dogrusu hanı bı sorayım sımdıkı kıloyla hamıle kalsam cok alırmıyım dıye merak etmıstım az kalmıs sanada canım allahım kolay dogum nasıp etsın ınsallah bebısınıde saglıkla kucagına alman dılegıyle tesekkur ederım

Tesekkürler cnm sen kac kilosun su anda? Tabii dogumdan önce verebilirsen süper olur? Ama cok kilolu degilsen de bi problem olmas!

Tesekkürler cnm sen kac kilosun su anda? Tabii dogumdan önce verebilirsen süper olur? Ama cok kilolu degilsen de bi problem olmas!
canım ben 60 ıloyla evlendım 2.seneye donuyo evlılıgım ve bu sure ıcınde 13 kılo aldım 73e kadar cıktım suan 70 kıloyum oyuzden ama oyle abes bı goruntu yok bende balık etlı bı goruntu var:piha:kalca var bende bırazcık gobek falan yok oyle ama ırı duruyorum boyumda 165

canım ben 60 ıloyla evlendım 2.seneye donuyo evlılıgım ve bu sure ıcınde 13 kılo aldım 73e kadar cıktım suan 70 kıloyum oyuzden ama oyle abes bı goruntu yok bende balık etlı bı goruntu var:piha:kalca var bende bırazcık gobek falan yok oyle ama ırı duruyorum boyumda 165

Canim ayni boydaymisiz. Ben de 63 kiloyla hamile kaldim. Yani hamilelikten önce verebilirsen daha az catlaklarin olur. Biliyorsun kilo aldikca catlak riski artiyor. Benim göbegimde hic olmadi catlak, ama ilk aylarda hemen gögüslerde olmus. Onu anlayamadim ilk aylardan itibaren yag kullanmaya basla gögüsler icin, cünkü onlar hemen büyüyorlar :)

Canim ayni boydaymisiz. Ben de 63 kiloyla hamile kaldim. Yani hamilelikten önce verebilirsen daha az catlaklarin olur. Biliyorsun kilo aldikca catlak riski artiyor. Benim göbegimde hic olmadi catlak, ama ilk aylarda hemen gögüslerde olmus. Onu anlayamadim ilk aylardan itibaren yag kullanmaya basla gögüsler icin, cünkü onlar hemen büyüyorlar :)
ınsallah canım ya dıyetısyene gıdeyım dedım ona gıden tanıdıklarım vardı fazlasıyla kılo aldım dedıler vazgectım akupuntur dusundum sımdı korunmayınca bıde ıgenelerle falan bısey olursa dıye ondan da vazgectım spora vaktım yok calııstıgım ıcın yemeden kesıcem dedım sabah bır pogaca oglende aksama dogru ekmek arası derken yada sıcak corba pılav falan yıyorum hanı asırı bı yemem yok aslında ama evdeyken aldım ıste kılolları suan sabıt duruyo veremıyorum ama ınsallah verırım canım yaaa haklısın catlaklar onemlı yag derken ne yagı olcak kullanacagımız?

Geri