Hamileyim Anneyim Soru Sor

ınsallah canım ya dıyetısyene gıdeyım dedım ona gıden tanıdıklarım vardı fazlasıyla kılo aldım dedıler vazgectım akupuntur dusundum sımdı korunmayınca bıde ıgenelerle falan bısey olursa dıye ondan da vazgectım spora vaktım yok calııstıgım ıcın yemeden kesıcem dedım sabah bır pogaca oglende aksama dogru ekmek arası derken yada sıcak corba pılav falan yıyorum hanı asırı bı yemem yok aslında ama evdeyken aldım ıste kılolları suan sabıt duruyo veremıyorum ama ınsallah verırım canım yaaa haklısın catlaklar onemlı yag derken ne yagı olcak kullanacagımız?

Canim benim tanidigim ebe bana zeytinyagiyla vücut kremini karistir sür demisti. Bir kac kisiden daha duydum bunu ama ben ona üsendim. Hazir aldim. Eczanelerde satiliyordur orda da herhalde Hamileler icin bakim yagi diye. Ben yurtdisinda yasiyorum. Burda Weleda diye bir yag vardi onu kulandim. Icinde badem yagi falan var benimkinin. Muhtemelen orda da öyle bi karisim vardir. Ama normal bebek yagi da kullanabilirsin. Johnson Baby nin yagini mesela. Özellikle hamilelikte vücut cok kuruyor her banyodan sonra yaglan kremlen cnm.

Akupunktura gelince, burda cevremde zayiflamak icin yaptiranlar var ve cok olumlu sonuclar aliyorlar bence deneyebilirsin. Hamilelelik icin bir zarari olacagini sanmam. Gene de arastir tabii, Bir de sürekli bol sebze tüketmeye calis, ekmek pilav ve makarnayi azalt. Bi arkadasim böyle bir diyetle 15 kilo verdi 3 ayda. Düzenli ye ögünlerini ara ögünler yap kendine meyve veya yogurt. Cok az yersen metabolizman yawaslar hic yakamazsin. Düzenli ve az yersen metabolizma hizli calisir. Daha cok faydasi olur cnm.

Canim benim tanidigim ebe bana zeytinyagiyla vücut kremini karistir sür demisti. Bir kac kisiden daha duydum bunu ama ben ona üsendim. Hazir aldim. Eczanelerde satiliyordur orda da herhalde Hamileler icin bakim yagi diye. Ben yurtdisinda yasiyorum. Burda Weleda diye bir yag vardi onu kulandim. Icinde badem yagi falan var benimkinin. Muhtemelen orda da öyle bi karisim vardir. Ama normal bebek yagi da kullanabilirsin. Johnson Baby nin yagini mesela. Özellikle hamilelikte vücut cok kuruyor her banyodan sonra yaglan kremlen cnm.

Akupunktura gelince, burda cevremde zayiflamak icin yaptiranlar var ve cok olumlu sonuclar aliyorlar bence deneyebilirsin. Hamilelelik icin bir zarari olacagini sanmam. Gene de arastir tabii, Bir de sürekli bol sebze tüketmeye calis, ekmek pilav ve makarnayi azalt. Bi arkadasim böyle bir diyetle 15 kilo verdi 3 ayda. Düzenli ye ögünlerini ara ögünler yap kendine meyve veya yogurt. Cok az yersen metabolizman yawaslar hic yakamazsin. Düzenli ve az yersen metabolizma hizli calisir. Daha cok faydasi olur cnm.
tamam canım cok sagol bılgılrın ıcın

kasılmalar bende de oluyor zaman zaman. boyalıkuşun da dediği gibi düzenli değilse doğum belirtisi değilmiş. ben de bir de adet sancısına benzer sancılar oluyor sizde de var mı?

kasılmalar bende de oluyor zaman zaman. boyalıkuşun da dediği gibi düzenli değilse doğum belirtisi değilmiş. ben de bir de adet sancısına benzer sancılar oluyor sizde de var mı?

evet cnm adet sancisi gibi de oluyor, kasiklarda belde ve üst bacakta sizlama seklinde. Bir de bazen bir saniyelik asagida bicak saplanmasi gibi bir sey yoluyor. O cok korkutuyor beni. Dogum sancisi onun 50 sn. süreniyse yandim ben! Dayanilmaz bir aci cünkü.

Kizlar!

Son haftalarinda olan arkadaslarim, rezene cayi icmeye basladiniz mi? Hem süt arttirici hem gaz sancilarina iyi geliyor. Ben artik günde bir litrelik termosa bir tatli kasigindan az koyup demliyorum. Hem böylelikle su da tüketmis oluyorum.

arkadaşlar 15 haftalık hamileyim çok migde sorunum var migdem çok ekşiyor agrıda oluyor sizce bu normalmı beni çok rahatsız ediyor bu sorunu yaşayanlar var mı aranızda yazarsanız sevinirim

Geri