Hamileyim Anneyim Soru Sor

arkadaşlar 15 haftalık hamileyim çok migde sorunum var migdem çok ekşiyor agrıda oluyor sizce bu normalmı beni çok rahatsız ediyor bu sorunu yaşayanlar var mı aranızda yazarsanız sevinirim

Canim 12 haftadan sonra sikayetlerin azalmasi lazim aslinda, ama kimi hamileliklerde daha uzun srüyormus. Tüm gün mü devam ediyor sikayetlerin? Ben 9. aydayim mide bulantilarin ve kusmalarim sabahlari hep devam etti mesela.

Ben bulantilarimi maden suyu ve cok nadiren talcid kullanarak gecirdim, bir de eksime icin biraz süt ic onun faydasi oluyor.. Umarim kisa zamanda sikayetlerin azalir.
öptüm

aslında hergün migdem bulanmıyor ama migde agrısı sabahları çok oluyor işin kötü yanıda ben süt içemiyorum bagzen zorla içiyorum napıyım dayanıcam artık.peki senin dogumun ne zaman artık günün gelmiş heyecan var mı

aslında hergün migdem bulanmıyor ama migde agrısı sabahları çok oluyor işin kötü yanıda ben süt içemiyorum bagzen zorla içiyorum napıyım dayanıcam artık.peki senin dogumun ne zaman artık günün gelmiş heyecan var mı

Canim belki doktorun söylemistir ama yataktan kalkmadan, grissini ve cubuk kraker gibi tuzlu bisiiler atistirip 15 dk kadar sonra kalkmayi deneyebilirsin. Ben de cok ise yaramadi ama bu sekilde sabah bulantisinin önlendigini söylüyorlar.

Sorma heyecan dorukta 39. haftaya gectim bugün sadece 2 haftam kaldi. Ilk dogumum olucak, nasil bir sey olacagi konusunda sadece teorik bilgiye sahibim bu da insani daha cok heyecanlandiriyor. Ama bakalim herkes nasil yapiyorsa ben de bir sekilde atlaticam :)

Canim belki doktorun söylemistir ama yataktan kalkmadan, grissini ve cubuk kraker gibi tuzlu bisiiler atistirip 15 dk kadar sonra kalkmayi deneyebilirsin. Ben de cok ise yaramadi ama bu sekilde sabah bulantisinin önlendigini söylüyorlar.

Sorma heyecan dorukta 39. haftaya gectim bugün sadece 2 haftam kaldi. Ilk dogumum olucak, nasil bir sey olacagi konusunda sadece teorik bilgiye sahibim bu da insani daha cok heyecanlandiriyor. Ama bakalim herkes nasil yapiyorsa ben de bir sekilde atlaticam :)

canım benim rabbim doğumu kolaylaştırsınn bir avazda kurtar inş sağlıcakla kucaklarsn inş yavrunu bizide duada unutma gülüm allahım yardımcın olsun darısı başima inş

canım benim rabbim doğumu kolaylaştırsınn bir avazda kurtar inş sağlıcakla kucaklarsn inş yavrunu bizide duada unutma gülüm allahım yardımcın olsun darısı başima inş

Amin cnm saolasin! Dün aksam gene bi sanci krizi yasadik evde 40 dk kadar. Ama sonra gecti yalanci sanciymis.

Unuturmuyum hic! Hepimizi allah kurtarsin, isteyenlere en kisa zamanda versin allahim bebisleri, öpüyorum.

Son düzenleme:
doğum

slm canım bende 2.ye hamileyim ilk doğumumda hergün doğuruyodum nerdeyse
çocuğun yerleşme sancılarıdır onlar doğuma kendini hazırlar....
bende doğumdan 3 gün önce çamaşırım da hafif lekelenmeler vardı bide doğuma 3-4 gün kala bebek aşağıya iner. dışardan seni görenler karnın aşağıya inmiş der bebeğin oğlansa genelde suyunda kendiliğinden gelir...........
kendiliğimdem bilgi verdim ama kusura bakma bide Ayatel kürsü doğum anında çok faidesi var.. meryem suresini bu günlerde oku doğumun kolay olmasını sağlıyomuşşşşşşşşşş

merhaba arkadaşlar
bu sabah pembemsi bir akıntı geldi. nişan gelmesiymiş. acile gittim hemen kasılma ve açılma yok ama doktorum akşam sabah gelebilir bebek dedi. bana dua edin ne olur.:(:(:(

merhaba arkadaşlar
bu sabah pembemsi bir akıntı geldi. nişan gelmesiymiş. acile gittim hemen kasılma ve açılma yok ama doktorum akşam sabah gelebilir bebek dedi. bana dua edin ne olur.:(:(:(
hadı hayırlısı cnm allah bı avazda kurtarsın tatlım benımde oyle olmustu ılkınde nısandan sonra ıkı gun gectı suyum geldı ınş kolay dogum olur

Geri