Hamileyim Anneyim Soru Sor

Kızlar son zamanlarda fazla yorulmuştum. Üzüldüğüm şeyler de oldu. Ve cuma günü karnımda yoğun ağrılar hissettim. doktoruma gittim. Bebeğin başının olması gerekenden bayağı bi aşağıda olduğunu söyledi. Proluton muydu adı neydi iğne verdi. Haftada bir olmamı söyledi. Rahmi rahatlatır dedi. Yavrum baş aşağı pozisyondaydı. Başı da taa aşağıda... Artık daha dikkatli olucam inşallah bir şey olmaz.
Bir de üstüne ertesi gün hastanelik oldum rota virüsü olduğu tesbit edildi. alttan üstten çok su kaybettiğim için serum takviyesi falan yaptılar. Yediğim her şeyi de çıkarmıştım zaten. Bu ara bir talihsizlik mi nazar mı bilmiyorum ama bir şeyler var üstümde. Şimdi daha iyiyim şükür ama korktum ben de bebeğime bir şey olur diye. Onun iyi olduğunu söylemeleri, kıpırtısını hissetmem bana güç teskinlik verdi. Anne olmak ne zormuş... İnşallah erken doğum riski vs olmaksızın kucağıma alabilirim. Allahım hepimizi korusun...

canım benim anne olmak cidden çok zor..dünyanın en güzel mutluluğu olduğu kadar zorluğuda çok..biz anneler için endişeler daha karnımızdayken başlıyo ve ebediyen artarak devam ediyo.annemin değerini anne olunca daha iyi anladım.sürekli tembihler üstüme düşmeler bazen sıkıntı gelirdi ama şimdi çok iyi anlıyorum onu.bebişlerimize sağlıklı bir şekilde kavuşuruz inşallah..benim 2.ci sevincim olacak ama ilk doğumumdaki kadar heyecanlıyım :)

Kızlar son zamanlarda fazla yorulmuştum. Üzüldüğüm şeyler de oldu. Ve cuma günü karnımda yoğun ağrılar hissettim. doktoruma gittim. Bebeğin başının olması gerekenden bayağı bi aşağıda olduğunu söyledi. Proluton muydu adı neydi iğne verdi. Haftada bir olmamı söyledi. Rahmi rahatlatır dedi. Yavrum baş aşağı pozisyondaydı. Başı da taa aşağıda... Artık daha dikkatli olucam inşallah bir şey olmaz.
Bir de üstüne ertesi gün hastanelik oldum rota virüsü olduğu tesbit edildi. alttan üstten çok su kaybettiğim için serum takviyesi falan yaptılar. Yediğim her şeyi de çıkarmıştım zaten. Bu ara bir talihsizlik mi nazar mı bilmiyorum ama bir şeyler var üstümde. Şimdi daha iyiyim şükür ama korktum ben de bebeğime bir şey olur diye. Onun iyi olduğunu söylemeleri, kıpırtısını hissetmem bana güç teskinlik verdi. Anne olmak ne zormuş... İnşallah erken doğum riski vs olmaksızın kucağıma alabilirim. Allahım hepimizi korusun...
çok geçmiş olsn canım dikkat et kendine

çok geçmiş olsn canım dikkat et kendine

Sağ ol canım. O olayda 5. aydaydım. Ooo şimdi 9. aydayız çok şükür. 36 haftalığız.
Cuma kontrolüm var. Bebişimin her şeyi yolunda gidiyor. Bakalım kaç gram oldu? Ne kadar büyüdü. Hayırlısıyla artık kucağıma almak için sabırsızlanıyorum. Hazırlıkları tamam. Artık bir tek küçük hanımın gelmesi gerekiyor. Sağlıcakla inşallah...

Bu evi sesi, varlığı doldursun inşallah. Düşününce yani hayal edince çok mutlu oluyorum. Allah herkese yaşatsın bu duyguları ve iyi anne olmayı nasip etsin. Başı aşağı inmeye başladı bu zor oluyor. Bir de uykuya çok düştüm gibi... :)

Senin nasıl gidiyor?

selam arkadaşlar bende hamileyim 7 aylık doğuma az kaldı malum nette dolaşırken farkettim bu siteyi ve hemen üye oldum... tabii ki sorularım olacak siz deneyimli annelerden ve adaylardan.Ben ümraniye atlas hastanesinde normal doğum yapmayı düşünüyorum ama kafam karışık net karar veremedim bilirsiniz özellerde sezeryan tutturuyolar hiçbişi yokken bile.Zeynep kamil'de düşünüyorum ayrıca ama devlet oldugu için ilgisiz ve kötü davranılıyor.bana acil yardım engin tecrübeleri olanlar lütfen atlas'da doktor tavsiyesi istiyorum...şimdiden teşekkürler.

Geri