Hamileyim Anneyim Soru Sor

Sağ ol canım. O olayda 5. aydaydım. Ooo şimdi 9. aydayız çok şükür. 36 haftalığız.
Cuma kontrolüm var. Bebişimin her şeyi yolunda gidiyor. Bakalım kaç gram oldu? Ne kadar büyüdü. Hayırlısıyla artık kucağıma almak için sabırsızlanıyorum. Hazırlıkları tamam. Artık bir tek küçük hanımın gelmesi gerekiyor. Sağlıcakla inşallah...

Bu evi sesi, varlığı doldursun inşallah. Düşününce yani hayal edince çok mutlu oluyorum. Allah herkese yaşatsın bu duyguları ve iyi anne olmayı nasip etsin. Başı aşağı inmeye başladı bu zor oluyor. Bir de uykuya çok düştüm gibi... :)

Senin nasıl gidiyor?
maşallah allah nazardan saklasın hayırlı evlat olsn inşlh,beninki şimdi 5 aylık biraz zor bir hamilelik geçiriyorum eee bu yaşta anne olmak zormuş,diğer çocuklarımda bu kadar zor değildi aşermemiştim , ama bu son olur inşlh,artık rabbim isteyen bacılarıma versin ben evlatlarımı hayırlı evlat olarak yetiştire bilirsem ne mutlu bana,bu ay 3lü testimiz için kan verdim pazartesi gidip sonucu alacam inşlh bir sorun çıkmaz

Diğer çocuklar derken... Sana da maşallah. 3. mü yoksa? Valla zorlukları olmasa çok çocuk da güzel fikir. Ama ben Allah verirse 2 düşünürüm sadece. Ama hamilelik zor doğum işi var. Sonrası büyütmek... 2 den fazlasına enerjim olmaz. Bu devirde yetiştirmek de mesele. Hayat zor. Eşime kalsa 3 de olur ne olacak. O doğurmuyor ya nasılsa. :) Benim de bulantım falan oldu ama şükür 14. hafatada bitti. Bir de 4 ve 5. aylarda hastalandım. Aman şeytan kulağına kurşun sonrasında ağırlaşmanın verdiği zorlukları yaşadım, yaşıyorum. Kramp ve bel ağrısı var şu sıra. Ödem... Dayanmaya çalışıyorum. Anne olmak kolay değil. Herkes diyor ki bu iyi günlerin. Valla sabretmesek hani Allah a şikayet olmasın diye hiç de iyi değil. Bebeğim için uykusuz, yorgun düşerim belki ama kuş gibi hafif, enerjik olduğum günleri özledim. Böylesi de kolay değil yani. Sağ salim doğsun yeter ki. Allah sana da sağlıklı hamilelik ve doğum versin.
Senin doğumlar normal mi olmuştu? Benim yarın kontrolüm var. Doğum şekli hala netleşmedi. Doktor önceki hafatalarda baş çapı 2 hafta önde gidiyor dedi zor doğum olur dedi. Normal normal dedim ama sezeryan mi diyecek bilmiyorum. Çatını değerlendiririz demişti. Yarınki kontrolde çatı muayenesi yapar mı bilmiyorum bakalım. Hakkımızda hayırlısı olsun...

canım benim hayırlısı olur inşlh sağlıcakla alırsın kucağına inşlh. ben 3 tane normal doğum yaptım bu 4 olacak :) istesemde istemesemde olmuş rabbimden gelen herşeye razıyım ,ben önlemlerimi aldım korundum ama allah ol diyince engel tanımıyor olsun zor bi hamilelik ama bu evladımıda büyütürüm inşlh. bir zamanlar bende 2 tane evladım olsn yeter diyordum ama rabbim böyle uygun görmüş elimden bişi gelmez razıyım maddi olararakda manevi olarakda bakabilirim diğer çocuklarım büyük (17,13,8 yaşındalar bende 36 )ev halkı çok mutlu bebek geliyor diye:) hakkımızda hayırlısı neyse o olsn, berrakmavi hayırlı haberlerini bekliyorum canım

Öyle, elbette hayırlısı. Elbette Allahın bir bildiği vardır. Tam annemin bende hayal ettiği şey 3-4 çocuk. :) Allah esirgesin. Diğerleri bayağı büyümüşler maşallah. Bu da tekne kazıntısı ha. Gayet de anaçsın. Maşallah. Canından parça elbette en güzel şekilde bakarsın.

37. haftadayım. Bebiş ne zaman gelir, bilmiyorum. Sabırsızlanıyorum artık. Biraz iri bebeğin diyor doktor. İnşallah normal doğumla ve kolaycacık doğar. Ben ve eşim de uzun, iriyiz. Çocuk da genlerini bizden aldığına göre olacak elbet. Yalancı sancılar oluyor. Karnım da dirileşti. 38-39 da bebek gelebilir değil mi? 40 ı bekleyeceğine pek ihtimal vermiyorum ben.

Merhaba hamiş melekler size bir sorum sorum olucak. Acaba aranızda testi bir kaçdefa silik çıkan oldumu. Ben 20gündür test yapıyorum hep silik çıkıyor, hem de hemen.fakat diğerlerinden az ve daha parlak olarak adet bile gördüm, ondan sonra da silik hep silik.

herkese slmmmmmmmmmm bende hamile olduğumu 2 temmuzda öğrendim b hcg değerim 136 çıktı 5 temmuzda tekrar ölçtürdüm 442 çıktı akşam kanamam geldi kızlar çok korktum sabahında ilk işim doktora koşmak oldu düşük olabilir bol bol yat dinlen dedi bide 2 tane proluton depot di iğne ve coraspirin verdi varmı arkadaşlar içinizde bunlardan kullanan ????? bide benim hesabıma göre 5+4 doktor 5+1 dedi heralde geç döllen me 3 gün geridn geliyoruz kese göründü doktor aşağı sarkma olmamış yeri iyi 15 gün sonra yani 7 haftada tekrar gelde kalp atışlarına bakalım dedi çok korkuyorum bişey olcak diye:(

hamis melekler size bir sorum var,hamileligin ilk zamanlarinda kasik agrisi normal mi ve nezaman kadar surer? kasik agrisi ters biseyler oldugunu ifade etmez dimi ya:(

mrhba arkdaşlkar bende 5 aylık bir anneyim oğlumu 3 ay önce casual derrem saıncak aldım mavi ancak oğlum pek binmek istemiyor satmak istiyoruum almak isteyen oluırsa görüşelimmm :)

merhaba sıze bısey sorabılırmıyım ?suanda 7 haftalık gebeyım yuksek ateşlenmem oldu ama uzun surmedı sımdı atesım dustu grıp oldum bebeqıme zarar verırmı lutfen cevaplayn ardaslar benm durumunda olan varmıı lutfen cevapppppppp

Geri