gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hamilelerin Uzak Durması Gereken Bitkiler

Konu, 'Gebelikte beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu gebelikte sakıncalı bitkiler hakkında bilgilere yer vermektedir. Her ne kadar bitkiler şifa dağıtsa da özellikle anne adaylarının ve emziren annelerin mutlaka uzak durması ve alındığı takdirde tehlike yaratabilecek bitkiler de vardır.

Anne adayları ve emziren annelerin uzak durması gereken bitkiler listesini sizler için paylaşıyorum.

- Aloe

- Ananas

- Arnika

- Ayı üzümü

- Barut ağacı kabuğu

- Devedikeni

- Ekinezya

- Enginar Yaprağı

- Hayıt Meyvesi

- Kava-kava kökü

- Kediotu

- Maydonoz

- Meyan

- Öksürükotu

- Ravent

- Sinameki

- Yılan Kökü

- Zencefil

ESİNKADİR bunu beğendi.
  2. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    maydanozun erken doğumu tetiklediği hakkında bilgiler mevcut cnm:)

4. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

aa bunları ogrendiğim iyi oldu yaa bende ananası cook severimm hamileliğimin baslarında cok cok yemiştim inşallah bi zararı dokunmaz :S

Hamilelerin Uzak Durması Gereken Bitkiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeklerin uzak durması gerekenler

erkeklerin uzak durması gerekenler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hamilelikte bu bitkilerden uzak durun

hamilelikte bu bitkilerden uzak durun

gebelikte tarçın hamilelikte zararlı bitkiler hamilelere zararlı bitkiler gebelikte hamilelikte tarçının zararları Alternatif tıbbın öne çıkardığı bazı bitkiler hamilelere zarar verebiliyor.Kullanmadan önce bir kez daha düşünün derim.İşte hamilelikte sizi ve bebeğinizin sağlığını tehdit eden bitkiler Aloe Vera Yaprakları müshil etkisi gösterdiğinden ağızdan alınmamalıdır Sarı çiğdem,...
  3. hamilelerin okuması gereken dualar

hamilelerin okuması gereken dualar

kızlar 3 haftalık gebeyim.Biraz korkuyorum da acaba ben hangi duaları okumalıyım. Okumam gereken dualar hangileri lütfen yazın. Teşekkürler.
  4. Hamilelerin okuması gereken sureler

Hamilelerin okuması gereken sureler

hamilelerin okuması gereken sureler hamilelerin okuması gereken dualar hamilelerin okuması gereken kitaplar hamilelikte okunacak dualar hamilelikte okunacak sureler hamilelikte okunması gereken dualar gebelikte okunacak dualar ve dahası burada arkadaşlar. Hamilelik döneminde dikkat edilecek hususlar hakkında eminiz ki tüm hamileler bilgi sahibidir. Peki ya hamilelikte okunacak dualar hakkında...
  5. hamileler için bitki çayları

hamileler için bitki çayları

Lütfen bana hamilelerin kullanabileceği kesin olarak denenmiş bitki çayları hangilerindir hangilerini tavsiye ediyorsunuz yazar mısınız. Siz hangi çayları kullandınız hanımlar ?

Sayfayı Paylaş