gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelerin yapmaması gerekenler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2 haftalık hamileyim acaba gebelerin hamilelerin yapmaması gerekenler nelerdir nelere dikkat etmek gerekiyor ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

hamilelerin yapmaması gerekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelerin yapması gerekenler

hamilelerin yapması gerekenler

hamilelerin dikkat etmesi ve yapması gerekenler nelerdir. Bebeğin doğum srecindeki bu 9 aylık sürecte neler yapmamız gerekiyor.
  2. Gebelerin yapmaması gerekenler

Gebelerin yapmaması gerekenler

hamilelerin yapmaması gerekenler hamilelerin yapmaması gereken hareketler hamilelikte yapılmaması gerekenler hamilelikte yapılmaması gereken şeyler hamilelikte yapılmaması gereken hareketler neleridr gebelikte yapılmaması gereken hareketler nelerdir buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar. Hamilelikte sigara içmek gibi daha başka hamilelikte yapılmaması gereken şeyler çok Melek'lerim. Biz de...
  3. adetim tam tamına 7 gün geçti hamilemiyim

adetim tam tamına 7 gün geçti hamilemiyim

Merhaba, adetimden 7 gün geçti bugün kan testi yaptım 2.00 çıktı. birkaç gün sonra test yapmama gerek var mı?
  4. adetlerim düzenli bu ay geciiktim acaba kızlar hamilemiyim

adetlerim düzenli bu ay geciiktim acaba kızlar hamilemiyim

Beyza hanim bir sorum olacak uye degilken yazmistim ama simdi uye oldum benim adetkerim duzenli 22 haziran 24 temmuz da hasta oldum bu ayda 27 agustosta geldi nisanlinla arkadan biseyler oldu ama kendimi sıktım olmadi zevk suyum da gekmedi diyor ama cok korktum Hic pedime dogru duzgun gelmedi ama hasta olmadan once fok hafif bas donmelerim oldu gogsumde sisti hastalik bugun bitti gogus agrum...
  5. Adetime 5 gün var tes yaptım negatif dedi Hamilemiyim

Adetime 5 gün var tes yaptım negatif dedi Hamilemiyim

Selam kizlar. Lutfen yardimci olun. Adetime 5 gun var test yapdim neqativ cikdi. Hamile olma sansim ne kadar?

Sayfayı Paylaş