gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelerin yapmaması gerekenler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2 haftalık hamileyim acaba gebelerin hamilelerin yapmaması gerekenler nelerdir nelere dikkat etmek gerekiyor ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

hamilelerin yapmaması gerekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelerin yapması gerekenler

hamilelerin yapması gerekenler

hamilelerin dikkat etmesi ve yapması gerekenler nelerdir. Bebeğin doğum srecindeki bu 9 aylık sürecte neler yapmamız gerekiyor.
  2. Gebelerin yapmaması gerekenler

Gebelerin yapmaması gerekenler

hamilelerin yapmaması gerekenler hamilelerin yapmaması gereken hareketler hamilelikte yapılmaması gerekenler hamilelikte yapılmaması gereken şeyler hamilelikte yapılmaması gereken hareketler neleridr gebelikte yapılmaması gereken hareketler nelerdir buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar. Hamilelikte sigara içmek gibi daha başka hamilelikte yapılmaması gereken şeyler çok Melek'lerim. Biz de...
  3. Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

benim adetim normalde çok düzenlidir.. 3 gündür adetim gecikti ve ben cok halsizim sürekli uyku halindeyim.. Ve bundan 5 gün önce bel ahrısından yolda düşüp bayıldım hastanede kan testi yaptılar ama gebelik gözükmedi.. Sizce erken oldugu için gözükmeme ihtimali oluyo mu ? Çok cocuk istiyorum
  4. Adetimden 3 gün sonra tersten ilişki yaşadım hamileliğim olabilir mi

Adetimden 3 gün sonra tersten ilişki yaşadım hamileliğim olabilir mi

Benm adetim 3 gun önce bitmisti sevgilimle tersten iliskiye girdik iç çamasirimin arka tarafi islanda sildik falan bu gunde az bsy kan geldi tam kan gibide deildi intaap gibi bsy hamilemiyim acaba ?
  5. betahcg değerim 7,85 çıktı kızlar bu hamilelik midir ?

betahcg değerim 7,85 çıktı kızlar bu hamilelik midir ?

Merhaba Adetin 5 gün gecikti .bulantı kusma şikayetiyle doktora gittim kan testi sonucu de beta hcg 7.85 çıktı .hamilemiyimdir? Tesekkurler

Sayfayı Paylaş