gebe
  1. Ayse Kutlu

Ayse Kutlu Forum Okuru

hamileligimde sorunmu var acaba?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Ayse Kutlu tarafından paylaşıldı.

Merhaba,Son regl tarihim 5 kasim gectigimiz cuma kan testini bir hastanede yaptirdim sonuc 17 cikti sonra bugunde baska bir hastanede yaptirdim ondada sonuc 15,63 cikti…bunu nasil yorumlamam gerekir farkli hasraneler oldugundan dolayi cihaz farkliligindan mi demeliyim yoksa hamilelik varsa bile problemli giden birsey mi vardir

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.518
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba değere bakıp ne siz nede başkası gebeliğinizin seyri hakkında bilgi veremez.Hekim kontrolünde olun,sağlıklı bilgiler edinin.Sorunsuz gebelik geçirmeniz dileğiyle..

hamileligimde sorunmu var acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba Sigaranın içinde neler var?

Acaba Sigaranın içinde neler var?

Şu zıkkım sigaranın kölesi olmuşuz hem cebimize hem de sağlığımıza zarar veriyor peki ne var ki bu sigaranın içinde de bu denli zararlı ve bu denli vazgeçilmez merak ediyorum:S
  2. beyazımsı akıntım var sorun mu var acaba?

beyazımsı akıntım var sorun mu var acaba?

Bir süredir parça parça beyazımsı akıntım var bir hastalık belirtisi mi acaba bu ?
  3. Mide bulantım var acaba Hamilemiyim?

Mide bulantım var acaba Hamilemiyim?

Merhaba arkadaşlar, Sevgilimle ilişkiye girdik fakat içime boşalmadı. Ve adetimin bitmesinden 2 gün sonra ilişkiye girmiştik. Ondan sonraki ay adet oldum ağrısızdı ve gerektiği kadar sürdü 2. aydada aynı şekildeydi fakat biraz daha az sürdü. Şimdi 3. adetimmi bekliyorum fakat çok akıntım var ve adetim 4 gün gecikti. Sizce hamile olma olasılığım kaç hamilemiyim? Mide bulantısı vs. olmadı...
  4. Acaba bebis var mi

Acaba bebis var mi

Slm arkadaşlar normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama hiç bir belirti de yok acaba bebis mi var çok istiyoruz test yapsam mi yoksa bikac gün bekleşen mi bilemedim
  5. Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı

Sayfayı Paylaş