Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Bugün doktora gittim doktur kanama nedenini bulamadi stressten ola bilir dedi.. hafta sonu boyunca uzat ayagini yat dedi eyer devam ederse kanaman hemen gel dedi....
Kizlar karnimda agri var ve kanamamda ama doktor bakti bende gördüm bebisim iyi kalbi atiyor... Rabbim insallah hayirlisiyla onu bana nasip ederde bir aksilik cikmaz
Bütün gündür yattim, cok halsizim...
Dualariniza ihticaim var meleklerim....

canım 7.haftada benimde kanamam olmuştu iki gün doktor kabız olduğumdan baskı yaptığını söylemişti ve kalp atışını ilk o zaman görmüştüm ben allahın izniyle bişey olmaz ama sen bol bol istirahat et ayağa kalkmamaya çalış 2 gün boyunca tuvalete bile eşim götürmüştü beni abdestimi falan hep o aldırmıştı ve namazımı bile oturarak yatakta kılmıştım allaha şükür rabbim bize bağışladı inşallah sende bende bizim gibi günü bekleye herkeste hayırlısıyla sağlıkla alırız kucağımıza bebişlerimizi...

canım 7.haftada benimde kanamam olmuştu iki gün doktor kabız olduğumdan baskı yaptığını söylemişti ve kalp atışını ilk o zaman görmüştüm ben allahın izniyle bişey olmaz ama sen bol bol istirahat et ayağa kalkmamaya çalış 2 gün boyunca tuvalete bile eşim götürmüştü beni abdestimi falan hep o aldırmıştı ve namazımı bile oturarak yatakta kılmıştım allaha şükür rabbim bize bağışladı inşallah sende bende bizim gibi günü bekleye herkeste hayırlısıyla sağlıkla alırız kucağımıza bebişlerimizi...

Amin canim insallah ...

kanamam durdu cok sükür. Ama bende cok az hareket ediyorum, namazimi sandalyede kiliyorum.... Is güc hic birsey yapmiyorum.... Bol bol istirat...

Meleklerim Kanamam tekrar basladi... ne kadar zor imis hamilelik... stresse giriyorum birsey olacak diye.. fazla hareket etmiyorum... boynum tutuldu basim agriyor...aranizda hamileligin ilk haftalarinda kanamaa yasayan olduysa benim ´le paylasirsa sevinirim

Meleklerim bugün doktora gittim bana utrogest diye bir ilac verdi... bugün basladim onu kullanmaya... kanamam kesildi ama bana istirat etmemi tembih etti ve bol su icmliymisim. Kanamamda damar catlamasindan olmus... Bebisim simdilik saglikli cok sükür...
Rabbim bebislerimizi korusun.
Amin

Bu gece yine kanamam oldu... sabah tekrar doktora gittim.. ilacimi kullanmaya devam ediyorum.. Bebebegim cok sükür iki, boyu 1,75 cm olmus... Masallah bebisime :)
Doktor ayaga kalkmami yasakladi sürekli yatacakmisim... bu hic iyi olmadi ama sözkonusu bebegimin sagli... ne yapalim yatayim bari..

meleklerim kendimi cok yalniz hissediyorum, ne gelenim var ne gidenim... Esim bile isden gelince baska meskale buluyor ve baska seylerle meskul olmak zorunda oluyor...
Doktor ayaga kalkma diyor... hapis oldum eve.. beni sevenler güya beni sevenlerden eser yok... yalniz hissediyorum kendimi ....
bi sohbet edecek kimse bulamiyorum... bunaldim artik...

cok kötüyüm suan ya... iki de bir kasigim agriyor... migdem cok kötü bulanniyor... cok halsizim...
ne yapsam bilmiyorum ki, bir yandan canim mandalin istiyor bir yandanda migdem cok kötü bulaniyor...
basim agriyor... :uykucu:

Geri