Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

slm hamişler aranıza bende katıldım inş sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız canlar inş rabbimin izniyle öğrenmek bile müthiş bi duygu kucağımıza alınca nasıl olur kim bilir rabbim herkese annelik duygusunu tattırsın inş :)

kizlar bugün bütün gün annemle yegenlerime baktik.. biri 2 biride 1,5 yasinda neredeyse... cok tatliylar ama o kadar enerjiklerki... bide ben artik egilemiyorum karnim agriyor yordular beni yaramazlar :D:D
sunu anladim olgum söyle 7-8 yasina girmeden bir daha bebek düsünmem herhalde hahaha

Canim onlarin yaslarida birbirine cok yakinmis yani sen öyle arka arkaya yapmazsin herhalde :) o kadar bekleyecek misin canim ya?ben kizim 2-3 yasindayken tekrar düsünüyorum insallah

slm hamişler aranıza bende katıldım inş sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız canlar inş rabbimin izniyle öğrenmek bile müthiş bi duygu kucağımıza alınca nasıl olur kim bilir rabbim herkese annelik duygusunu tattırsın inş :)

Aramiza hosgeldin aysegük.Senin daha 5 haftalik cok minikmis :) ilk cocugun mu kac senelik evlisin? planli miydi canim hamileligin?

- - - Updated - - -

aslında fark etmez saglıklı olması en önemlisi ama yinede gonlum kızdan yyana

O zaman insallah kiz olur saglikli hayirli bir kiz olur insallah ben hep böyle dua ettim cok sükür kizim olacak :hede:

oh oh masallah canim ellerine saglik sonrada afiyet olsun... yok valla canim tek su cekiyor acaip su iciyiroum.. öyle susuyorumki anlatamam... artik normal su kesmiyor ara ara kücük pet sisesi asitli suda icmeye basladim :D:D

Sagol canim ayy hic sorma bende susuz duramiyorum bekarken bu kadar icmezdim evlendim su delisi oldum :D:D gece 1 litre iciyorum düsün yaniii..

Bizde kizimizla kuran dinliyoruz suan cok büyüdü benim prensesim beni uyutmuyor bazi geceler 1 ay sonra ne yapacagim acabaaa

Geri