gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileliğimi yeni öğrendim ne yersem bebeğime yarar tutunmasını sağlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben henüz 4 haftalık hamileyim yeni öğrendim ne yersem yada içersem bebeğimin tutunmasına yardımcı olurum sağlıkla büyümesini sağlamış olurum yardım deneyimli anneler

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Şu anda bebeğiniz henüz çok küçük kana ihtiyacı var ve bunun içinde en akıllıca çözüm pekmezdir. Tabi düzenli beslenmek en akıllıcasıdır.

hamileliğimi yeni öğrendim ne yersem bebeğime yarar tutunmasını sağlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kabak Çekirdeğinin Hamilelikteki Yararları Zararları Nelerdir ?

Kabak Çekirdeğinin Hamilelikteki Yararları Zararları Nelerdir ?

hamilelikte kabak çekirdeğinin faydaları kabak çekirdeğinin zararları zararları nelerdir çekirdeği faydaları ve Kabak çekirdeğinin yararları, kabak çekirdeğinin faydaları, kabak çekirdeğinin faydası, kabak çekirdeğinin faydası ve zararları Arkadaşlarım, sevgili melekler; Kabak çekirdeğinin hamilelik döneminde inanılmaz yararları olduğunu biliyor musunuz ? Zaten uzmanların hemfikir olduğu...
  2. hamilelikte erkek bebek belirtileri nelerdir

hamilelikte erkek bebek belirtileri nelerdir

Hamilelikte erkek bebek belirtileri var mı ? Çocuğun erkek mi yoksa kız mı olduğunu belirtilerden anlayabiliyor muyuz arkadaşlarım.
  3. Hamile Olduğumu Yeni Öğrendim Bebeğin Kalp Atışlarını ne zaman Duyabilirim Diyenler

Hamile Olduğumu Yeni Öğrendim Bebeğin Kalp Atışlarını ne zaman Duyabilirim Diyenler

bebeğin ilk kalp atışı ne zaman duyulur,bebeğin ilk kalp atışları, Sevgili melekler hamile olduğunuzu öğrendiniz ve bebeğinizin ilk kalp atışlarının ne zaman olacağını bilmiyorsunuz ve çok merak ediyorsunuz biliyorum.Bebeğinizin hayata tutunuşunun ilk evresi kalbinin atıyor olması ve bunu duymak çok büyük bir heyecan olsa gerek.. Ultrasonla 5. - 6. gebelik haftalarında kalp atışlarını...
  4. Tüp bebekte hamilelik belirtileri nelerdir?

Tüp bebekte hamilelik belirtileri nelerdir?

tüp bebekte gebelik belirtileri nelerdir,tüp bebekte hamilelik belirtisi nasıl anlaşılır,tüp bebekte gebelik belirtileri,tüp bebek gebelik belirtileri yorumları ,tüp bebek ve gebelik belirtisi hakkında bilgiler Transferden 12 gün sonra kanda B-HCG değerine göre (kanda gebelik testi) hamilelik var mı yok mu anlaşılır. Gebelik testi yapılana kadar herhangi bir hamilelik belirtisi olmaz çünkü...
  5. Tüp bebek tedavisi hamilelik belirtileri nelerdir?

Tüp bebek tedavisi hamilelik belirtileri nelerdir?

Yumurta toplama işlemi sonrası ilk 1 hafta hafif kasık agrısı olması normaldir. parol minoset tarzı ağrı kesiciler kullanılabilinir. Ateş yüksekliği karında şişlik şiddetli ağrı olursa doktorunuza başvurunuz. Gebelik testine yakın günlerde görülen kasık ağrısı gebeliğin belirtisi olabileceği gibi adet başlangıcının da belirtisi olabilir. Bu durumlarda gebeliğin diğer belirtilerinin varlığı...

Sayfayı Paylaş