gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileliğin adet gecikmesinden önceki belirtileri tam olarak nelerdir kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar şunu merak etmekteyim, hamileliğin adet gecikmesinden önce bir takım belirtileri mutlak vardır ve biz bunları genelde adetin kendi belirtisi ( regl belirtisi ) zannederiz. Acaba bana net olarak tam belirtilerin neler olduğunu anlatmanız mümkün mü ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

hamileliğin adet gecikmesinden önceki belirtileri tam olarak nelerdir kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Belirtileri Adet Gecikmesinden Sonra Mı Başlar diyenler buraya!

Hamilelik Belirtileri Adet Gecikmesinden Sonra Mı Başlar diyenler buraya!

Adet Gecikmesinden Sonra Hamilelik Belirtileri Adet Gecikmesinde Hamilelik Belirtileri Daha önce sizlere en erken gebelik belirtileri neler diye bir çok bilgi paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi de hamilelik belirtileri adet gecikmesinden sonra mı başlar diyen üyelerimiz ve misafirlerimiz için, adet gecikmesinden sonra hamilelik belirtileri neler bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler....
  2. iettnin açılımı tam olarak nedir

iettnin açılımı tam olarak nedir

Hergün toplu taşıma araçlarına biniyoruz ama hiç dikkat etmemiştim ieettnin ne olduğunda.Geçen gün bir yarışmada sordular da farkettim.Ama şimdi unuttum, neydi iettnin açılımı ?
  3. geç döllenme tam olarak nedir

geç döllenme tam olarak nedir

merhaba bende eşimde bebek istiyoruz ve inşallah olur da hemen benim sorum bu sürekli bahsedilen geç döllenme nedir? benim beklenengünümün üstünden 4 gün geçti ama idrar testi halen negatif geç döllenme denilen şey olmuş olabilir mi
  4. adet gecikmeden hamilelik  belirtisi yaşayanlar

adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar

selam aranızda adeti geçmeden hamilelik belirtisi yaşayıp hamile olanlar varmı eğer varsa bu belirtiler nelerdir hangi hamilelik belirtilerini erken yaşadınız HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.
  5. Adet gecikmesinin sebepleri nelerdir?

Adet gecikmesinin sebepleri nelerdir?

adet neden gecikir,adet gecikmesinin nedneleri nelerdir,şişmanlık adet gecikmesi yaparmı,ilaç kullanmak adet gecikmesi yaparmı,adet gecikmesi hakkında bilgiler Hamile kalmaya çalışmıyorsanız, hiçbir şey sizi, adetinizin gecikmesi kadar korkutamaz. Ve adetiniz geciktiğinde aklınıza hemen hamile miyim sorusu gelir. Peki adetinizin gecikmesinin tek sebebi hamilelik midir? İşte adet olmamanızın...

Sayfayı Paylaş