gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamileliğin adet öncesi belirtilerini bilenler yazsınlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selamlar, ben hamileliğin adet öncesi belirtilerini araştırıyorum ama net bir bilgiye emin olun ulaşamadım. Baktım burası kadın sitesi ve herkes hamileliğinden bahsediyor. Dedim bilse bilse buradaki bayan arkadaşlarım bilirler. Kızlar ben 1 yıldır bebek bekliyorum. Bu ay hiç olmadığı kadar takibimi güzel yaptım. Yumurtlama günümü inanılmaz güzel tespit ettim. Gerçi hamile olma ihtimalim yok gibi geliyor bana hep hayal kırıklığına uğruyorum ama. Sizden ricam bunu bilen kadınlar lütfen bana tam olarak net bilgi verin. Hamileliğin adet öncesinde kesinlikle değişik bir be yada birkaç belirtisi olmalı. Eşime müjdeyi vermeyi herşeyden ama herşeyden daha çok istiyorum. Lütfen arkadaşlarım bana kulak verin ve hamileğin adetin hemen öncesindeki kesin belirtilerini yazın.

Selam veduam ile, Tuğçe

Hamileliğin adet öncesi belirtilerini bilenler yazsınlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik Belirtileri tüyoları nelerdir

Gebelik Belirtileri tüyoları nelerdir

kasık ağrısı hamilelik belirtisimi hamilelikte adet sancısı olurmu hamileyken adet sancısı olurmu gebelikte akıntı hamilelik belirtisimidir Gebeliğin en önemli bulgusu adet gecikmesidir. Ancak her adet gecikmesi gebelik olması anlamına gelmez. Yaşam tarzındaki herhangi bir değişiklik, çeşitli rahatsızlıklar, diet, psikolojik durum değişiklikleri, stres gibi pek çok faktör adet gecikmesine...
  2. hamilelik öncesi

hamilelik öncesi

mide sancısı sabit kalıyor fakat sancı ara ara sıklaşıyor akıntı koyu beyaz şekilde geliyor bunun iki gün üst üste baş dolan ması mide bulantısı bel ağrıları oluyo bunun sebebi olarak gebe diye bilirmiyiz
  3. Hamilelik Belirtileri Adet Kanaması hakkında bilgiler burada melekler

Hamilelik Belirtileri Adet Kanaması hakkında bilgiler burada melekler

Hamilelikte Adet Kanaması Gebelik Belirtileri Adet Kanaması Daha önce siz sevgili melek'lerimize ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimiz, HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ. Şimdi ise bu yazımızda gebelik belirtileri adet kanaması...
  4. adet öncesi gebelik belirtileri

adet öncesi gebelik belirtileri

Merhabalar arkadaşlarım acaba adetten hemen önce hamilelik belirtileri hakkında bana bilgiler vermeniz mümkün mü ?= Misal ben tam olarak nelere dikkat edip nelere bakacağım. Şu anda adetime 6 gün kadar var genelde adet belirtileri ile hamilelik belirtileri birbirine karıştırılır. Tam olarak hamilelik olduğunu bana düşündürebilecek değişik bildiğiniz bmelirtiler var mı (Hamilelik yaşayan...
  5. gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

mrb hanımlar size bir sorum olacak ben iki ay kdr kistim yüzünden adet gecikmesi yasiyordum ve d.k.hapı kullandım ama 3.ay bıraktım yarıda ve adet oldum sonrasında da çocuk istedik esimle ve bugün adetim 3gun geçmiş oldu. karın ağrısı ve akıntı çok var. sizce hamile olabilir miyim. yoksa ilacı bıraktığım için kalmama sansizligim var mi beni bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim

Sayfayı Paylaş