gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Hamileliğin böylesi...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim belki bazıları bu tarz olaylara karşı çıkacaklardır fakat çok ilginç gelmekte bana ve hamiileliğin tadını çıkarttıklarına inanıyorum.. Kendilerini mutlu ediyorlar ve bu sayedede bebekleride mutlu ve huzurlu olmakta....
    Peki meleklerim sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda ???

[​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bu gerçekten güzel olmuş

3. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebeğe zararlı değil mi ki........

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    hiç güzel deil hiçte sevmem bunları ve bu gibileri ayrıca dileğin dediği gibi zararlı deilmi bebeğe

7. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    mutlaka organik boyalar zararsız boyalar vardır....Tabi herkes begenecek diye bişi değil ben beğendim paylaşmak istedim...benim yengem de yapmıştı ve şuan güzel anı olarak saklıyor resimlerini...

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ben cesaret edemem sanırım bebeğime herhangi bir zarar gelecek diye.Her ne kadar organik boyada olsa ne bilim evhamlıyım bu konularda ama görünüş olarak çok cici şeylerde var yaptıranada saygım var tabi düşünce meselesi:)

Hamileliğin böylesi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhasebenin böylesi

Muhasebenin böylesi

Dün yine sensizdim Sensizliğin muhasebesini yaptım içimde Ama yoktun sevdiğim Ne 7A'da ne de 7B'de Saydım, ölçtüm, tarttım, biçtim Envanterini çıkardım gidişinin Borçlusu muydum, alacaklısı mıydım? Bilemedim, sensizliğin Safha safha maliyetini çıkardım gidişinin Ama yükleyemedim daha ayrılığı gönlüme Sebebi yoktu, anlamı yoktu hiçbir şeyin Dağıtım anahtarı yoktu Birim maliyeti yok Genel...
  2. icadın böylesi

icadın böylesi

işte bayanlara özel tabut yani ölümün komigi olmaz ama :):) oh bi siseyle 2 bardak tam tembel işi yani banyoda sarkı keyfinde son nokta alın size mikrofon yaw ne yaparsanız yapın :banyo::banyo: oh be sonunda 2 kişilik semsiyemiz oldu askım gel 2 taneye ne gerek var kriz var zaten masraf cıkarma canım :puhas: oh belimizi ölcen kemerde cıkmış ben takmam...
  3. Sevgininde Böylesi

Sevgininde Böylesi

ünlü manken Buket Saygı kendini alkol ile dağıtıyor şişede durduğu gibi dursa ahh Buket ahhhh... OĞLUYLA SEVGİLİSİNİ TANIŞTIRDI! ESKİ MANKEN BUKET SAYGI, ÖNCEKİ GÜN OĞLU ATİLLA ATA VE SEVGİLİSİ MURAT KOYUNCUOĞLU İLE İSTİNYE PARK'TA YEMEK YEDİ.... Oğlunu, sevgilisi ile tanıştıran ve hafta sonunu birlikte geçiren Saygı, basında çıkan bazı haberlere kızdığını söyledi. Buket Saygı;...
  4. ıhanetın böylesi :(

ıhanetın böylesi :(

melekler cok gusel gıden bır ılışkım vardı benım 1 ay oncesıne kadar.... öyle bır erkektı kı yanı hayatımda gördugum görebılecegım butun ıyı özellıklere sahıptı. hanı 4 4 luk derler ya o sekılde. yakışıklılık ıyılık durustluk hersey hersey.. ve bana öyle baglıydı kı pesınde onlarca kız olmasına ragmen dönup bakmazdı asla. herkesın gözu ustumuzdeydı burası kucuk bı yer zaten herkes bılıyordu...

Sayfayı Paylaş