gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileliğin ilk aylarında topuklu giyilir mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ilk üç ayda topuklu giyen varmı aranızda??? ben korkuyorum giyemiyorum;( ama topuklu ayakkabıyı da cok seviyorum;);) ama cocugumun saglıgına zararlıysa da giymiycem yarın doktora soracagım bakalım

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Topuklu ayakkabılar biz kadınların vazgeçilmezleri arasındadır evet ama maalesef sağlığımızı normalde de etkilerken hamilelik döneminde bu etkiyi göz ardı etmemek gerektiğini düşünüyorum. Hamileliğin ilk dönümü olan ilk üç ay düşük riskinin olabileceği bir ay bu dönemde bebeğinizin ve kendinizin sağlığı için topuklu ayakkabı giymemenizi öneririz dokuz ay sonrasında tekrar topuklu ayakkabılarınıza kavuşursunuz :tik:

hamileliğin ilk aylarında topuklu giyilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Döneminde Neler Giyilir

Hamilelik Döneminde Neler Giyilir

hamile kıyafeti ne zaman giyilir hamile kıyafetleri ne zaman giyilir hamilelik hamilelik kıyafetleri Hamile döneminde hamilelerin yediklerine, içtiklerine dikkat ettikleri gibi giyimlerinide dikkat etmeleri gerekir.İşte çok güzel giyimler.
  2. Hamilelikde ilk 3 aydaki ağrılar

Hamilelikde ilk 3 aydaki ağrılar

hamileliğin ilk aylarında sancı gebelikte karın ağrısı normalmi gebeliğin ilk aylarında sancı hamilelikte karın ağrısı normalmi hamilelikde agrilar Hamilelik sürecinin başlaması ile beraber kendimizi dinlemeye başlarız. Hissettiğimiz her belirtide doktorumuzu arasak mı diye aklımızdan geçirip, çevremize "bu normal mi?" diye sorular sorarız. Sitemizin Kadın Hastalıkları ve Doğum...
  3. Gebeliğin ilk ayında ilaç kullandım  bebeğe zarar verir mi?

Gebeliğin ilk ayında ilaç kullandım bebeğe zarar verir mi?

hamilelikte ilaç kullanımı,gebelikte ilaç kullanımı,hamilelikte ilaç kullanmak zararlımıdır,gebelikte ilaç kullanmak zararlımıdır,hamilelik döneminde ilaç kullanımı hakkında bilgiler Bu ve benzeri sorular kadın doğum hekimlerinin sık karşılaştığı sorulardır. Hasta genellikle halk arasında üstüne adet görme denilen durumda gebe olduğunu anlamadığı için herhangi bir rahatsızlık nedeniyle...
  4. Gebeliğin ilk ayında ilaç kullandım zarar verir mi?

Gebeliğin ilk ayında ilaç kullandım zarar verir mi?

hamile olduğumu bilmeden ilaç kullandım bebeğe zararı olurmu,gebe olduğunu bilmeden ilaç kullanmak,hamilelikte bilinçsiz ilaç kullanmak,gebelikte ilaç kullanmak zararlımıdır,hamilelikte ilaç kullanmanın zararı varmıdır,gebelikte ilaç kullanımı hakkında bilgiler Bu ve benzeri sorular kadın doğum hekimlerinin sık karşılaştığı sorulardır. Hasta genellikle halk arasında üstüne adet görme...
  5. Hamileliğin ilk Üç Ayında Karşılaşılan Sorunlar

Hamileliğin ilk Üç Ayında Karşılaşılan Sorunlar

gebeliğin başlarında sıkıntı yaşayanlar,hamileliğin başlarında yaşanılan sıkıntılar,gebeliğin ilk 3 ayında yaşanan sorunlar,hamileliğin ilk üç ayında yaşanan problemler hakkında bilgiler Hamileliğin birinci trimesterinde vajinal kanama ile karşılaşabilirsiniz. Öyle hemen paniğe kapılmayın!.. Bu kanamalar, regl kanamasına göre daha az miktarda olur ve birkaç gün sonra geçer. “yerleşme”...

Sayfayı Paylaş