gebe
  1. hAleee41

hAleee41 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3

hamileligin ilk belirtisi

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında hAleee41 tarafından paylaşıldı.

Arkdslar mrb bna yardmci olunnnn lutfn yumurtalik donemim gecti kasıklarim cok agirdi ve akınti vardi ayrica cok sık idrara cıkıyorum hatta zor yetisiyorum sanki bisey duscekmis gbi oluo enjeksyon vardr die doktora gttm enfeksiyon cıkmadi hala belirtilerm devam edio 5 6 gunden beride pembe 1 2 damla akınti geliodu suan kahverengi oldu ama sadece 1 2 damla ayrica koku hassatiyedi basladi kasıklarım agiri azalti adetime 1 hafta kaldi gouslerim dolgnlasmaya basladi ayrica cok yoruluyrm merdiven cıkarkn bile nefes nefese kaliyorum cokkkk merakkk ediyorummm hamilemiyimmm lutfen yardim bole yasayan oldumu yoksa piskoljik mi

hamileligin ilk belirtisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diş çürüğünün ilk belirtisi

Diş çürüğünün ilk belirtisi

Diş çürüğünün ilk belirtisi ,çiğneyici yüzeydeki çukurculardan ve dişlerin birbirine bakan yüzeylerinden başlar. Belirtiler ortadan kaldırılmadığı takdirde çürük diş sinirine yavaş yavaş ilerleyerek ulaşır. Diş çürüğü, çoğu kez bu yüzeylerde gıda birikimi ve ağız ortamında bulunan mikroplar sonucu oluşur Diş çürüğüne sebep olan faktörler karbonhidratlar, şekerler ağızdaki mikroplar, bunların...
  2. beyin tümörünün ilk belirtisi ne

beyin tümörünün ilk belirtisi ne

beyincik tümörü beyincik tümörünün belirtileri beyinde kitle belirtileri tümörü beyin kitlesi Her şeyin başı sağlık diyoruz..Sağlık ihmale gelmiyor..Basit sandığımız bir belirti,çok kötü sonuçlar doğurabiliyor...Erken teşhis için bu belirtiler çok önemli.. eyin ve Sinir Cerrahisi Bölümü'nden Doç. Dr. Orhan Şen, kişilerdeki çift görme ve görme bulanıklığının, beyin tümörünün ilk belirtisi...
  3. İlk Hafta Gebelik Belirtisi Olur mu Diye Merak Eden Meleklerimiz Buyrun

İlk Hafta Gebelik Belirtisi Olur mu Diye Merak Eden Meleklerimiz Buyrun

Gebelik İlk Hafta Belli Olur mu Hamilelik İlk Haftalarda Belli Olur mu Anne olmak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için gebelik ilk hafta belli olur mu sorusunun cevabını bu konumuzda açıklayacağız. Ancak öncelikle söylememiz gereken bu konuda stres yapmamanız, sakin olmanızdır. Zira gebe kalmayı zorlaştırıcı nedenler içinde stres te yer alır diyoruz ve hamilelik ilk...
  4. hamilemiyimmmm

hamilemiyimmmm

kızlar sizce ben hamiş olabilirmiyim test sonucunun fotosunu ekledim çatladım meraktan ya
  5. hamileligimde sorunmu var acaba?

hamileligimde sorunmu var acaba?

Merhaba,Son regl tarihim 5 kasim gectigimiz cuma kan testini bir hastanede yaptirdim sonuc 17 cikti sonra bugunde baska bir hastanede yaptirdim ondada sonuc 15,63 cikti…bunu nasil yorumlamam gerekir farkli hasraneler oldugundan dolayi cihaz farkliligindan mi demeliyim yoksa hamilelik varsa bile problemli giden birsey mi vardir

Sayfayı Paylaş