gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Hamileliğin İlk haftasındaki belirtiler nelerdir hamişler buraya:D

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

gebelik belirtileri,hamilelik belirtisi, gebeliğin ilk haftaları ve belirtileri
    Hamiş melekler buraya gelsin lütfen gebeliğinizin ilk haftasında hangi belirtileri yaşadınız gebe olduğunuuzu nasıl anladınız bizimle paylaşırmısınız? hamiş anneler anlatsın bize bizde faydalanalım..:baby:[​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Mayıs 2012
  2. gülhayat akbaş

gülhayat akbaş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Kizlar hamisim bennnn tst yaptim ciktiiiii

bebetoo bunu beğendi.
Hamileliğin İlk haftasındaki belirtiler nelerdir hamişler buraya:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  2. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  3. bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık. 27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı...
  4. Hamileliğin ilk haftası nasıl beslenmeli

Hamileliğin ilk haftası nasıl beslenmeli

gebelikte beslenme gebeliğin ilk haftalarında beslenme,gebeliğin ilk haftası nasıl beslenmeliyim,gebelikte beslenme önerileri hakkında bilgiler Hamileliğin ilk iki haftalarında, teknik olarak hamile olmasanız da, ovülasyon ve hamileliğin gerçekleşme sürecinde olmanızdan ötürü, aldığınız besinlere dikkat etmek isteyeceksiniz. Sağlıklı ve dengeli bir beslenme ile gebeliğiniz başarılı bir...
  5. Bebek Kesesi İlk Ne Zaman Oluşur Ve Görülür Taze Hamişler Buraya

Bebek Kesesi İlk Ne Zaman Oluşur Ve Görülür Taze Hamişler Buraya

Bebek Kesesi İlk Ne Zaman Oluşur Ve Görülür sorularına yanıt arayacağız. Hamilelik tecrübesi olanlar bilir ama biz bilmeyenler bu tecrübeyi henüz yaşamamış olanlar yaşamak üzere olanlar için yanıtlamaya çalışacağız. Hamilelik belki de kadının başına gelebilecek en güzel duygu. Bu duyguyu yaşamak için dünyaları verecek olanlar var. İnşallah Rabbim bu duyguyu her kadına her erkeğe yaşatır. Neyse...

Sayfayı Paylaş