gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileliğin kaçıncı ayında haftasında doktora gidilmeli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yeni hamişim daha 19 günlük acaba hamileliğimin kaçıncı haftasından itibaren doktora gitmem gerekiyor. Bu arada bu ilk gebeliğim. Bana dua edin lütfğen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

hamileliğin kaçıncı ayında haftasında doktora gidilmeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerim sorum :hamileliğin kaçıncı haftasında mide bulantısı olur

Meleklerim sorum :hamileliğin kaçıncı haftasında mide bulantısı olur

Kızlar hani hamileliğin belli bi ayında kişiye göre değişsede genelde ay tutuyordu. Böyle böğürme ve yemeklerden tiskinme durumu vardı acaba bu tam olarak ortalama hangi ayda meydana gelmekte...
  2. hamilelikte kasık ağrıları kaçıncı haftada geçer?

hamilelikte kasık ağrıları kaçıncı haftada geçer?

Arkadaslar kasik agrilariniz hangi haftada gecti ben simdi 10 haftamdayim ve kasik ari denen birseyim kalmadi neden acaba?????
  3. Hamilelik belirtileri kaçıncı haftada  başlıyor?

Hamilelik belirtileri kaçıncı haftada başlıyor?

gebelik belirtisi kaçıncı haftada başlar,adetten önce gebelik belirtileri,hamilelik belirtileri nasıl olur,hamile olduğunuzu nasıl anladınız,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler hamilelik belirtileri nasıl başlar, Hamilelik belirtileri kaçıncı ayda başlar, Hamilelik belirtileri hakkında bilgi Gebe olduğunuzu ne kadar erken öğrenilirse , gebelik ile ilgili bakıma o kadar erken...
  4. Hamile kalmak için ne zaman doktora gidilmeli?

Hamile kalmak için ne zaman doktora gidilmeli?

Belki bir süredir gebe kalmaya çalışıyorsunuz veya belkide bir sorun olduğunu hissedip kısırlık testlerine başladınız. İşte bu noktada aklınıza gelen soruların cevaplarının bir kısmını burada bulabilirsiniz. Niçin gebe kalamıyorum? Uzun zamandır gebe kalmaya çalışıyorsunuz ama bir türlü olmuyor. Acaba yanlış olan ne? Tıbbi yardım almadan önce ne kadar daha bekmelisiniz? Bu bir kısırlık durumu...
  5. Hamilelikte burun kanamasi kaçıncı haftada olur

Hamilelikte burun kanamasi kaçıncı haftada olur

Merhaba arkadaşlar adetime 10 gün var dün ve bugün burnum da hafif bir kanama oldu yaklaşık 15 gündür de göğüslerimde ağrı var ve bu ağrı hala devam ediyor sizce hamile olabilir miyim bu şekilde benzer belirtiler yaşayan arkadaşlarımdan cevap bekliyorum teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş