gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hamileliğinin üçüncü ayına giren pınar altuğ’un karnı iyiden iyiye belli oluyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

gebe karnı Aldığı birkaç kilonun da etkisiyle göbeği daha iri görünen Altuğ’un keyfi yerinde. Kocası Yağmur Atacan ile gün boyu güneşlenen Altuğ’un tek derdi ise bu haliyle fotoğraflanması. Karnı büyüdükçe gazetecilerden uzakta denize girmeye özen gösteren Altuğ’u Kelebek muhabirleri görüntüledi.

gecce

Hamileliğinin üçüncü ayına giren pınar altuğ’un karnı iyiden iyiye belli oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişantaşı'nın en iyileri belirlendi

Nişantaşı'nın en iyileri belirlendi

mos nişantaşı mos kuaför nişantaşı kuaför canes canes ayakkabı Nişantaşım Derneği'nin bu yıl ikincisini düzenlediği 'Nişantaşı'nın En İyileri' Ödül Töreni, önceki akşam Su Ada'da gerçekleşti. Dernek Başkanı Meral Kozakçıoğlu'nun ev sahipliğini yaptığı geceye cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı. 22 firmanın ödül aldığı gecede davetliler, Fatih Ürek'in şarkılarıyla eğlendi. İşte...
  2. "Armudun İyisini Ayılar Yerler"

"Armudun İyisini Ayılar Yerler"

Ablalarım daha önce bu yazı verildimi bilmiyorum. sanırım hiç ratlamadım. ama bir iletişimci olarak bu yazının gerekli yerlere mesaj vereceğini umuyorum. Yazan: Doğan Cüceloğlu Kaliforniya'da Long Beach şehrindeki Eyalet Üniversitesi'nde öğretim üyesi olarak ders verirken, aynı sömestrde benim iki dersimi alan bir kız öğrencim dikkatimi çekmeye başlamıştı. Bu genç bayanın şu özelliklerinin...
  3. Lale belkıs-EN İYİLERİYLE

Lale belkıs-EN İYİLERİYLE

LALE BELKIS “ en iyileriyle ” “Mankenden şarkıcı olur mu ?” sorusunun cevabını, bundan otuz yıl önce Lale Belkıs kısa ve öz cevaplamıştı, “Yeteneği varsa, olur !” Oldu da nitekim. Üstelik o sadece şarkıcılığa değil, oyunculuğa, yazarlığa, ressamlığa, şarkı yazarlığına da yetenekliydi ve elini attığı her işte başarılı oldu, iz bıraktı. Türkiye’nin ilk milli mankenlerinden oldu. Türk...
  4. Müziğin En İyileri Seçiliyor

Müziğin En İyileri Seçiliyor

1994 yılında yayına başlayan müzik kanalı Kral TV, Ekim 2008 yılında Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Bu yıl 15. kez verilecek Kral Müzik Ödülleri ile 7. defa MÜ-YAP tarafından dağıtılan Türkiye Müzik Endüstrisi Ödülleri ortak törende sahiplerini bulacak. KRAL ÖDÜLLERİ CANLI YAYINDA BELLİ OLACAK 15. Kral Müzik Ödülleri'nin sahiplerini; gazetecilerden köşe yazarlarına, söz yazarlarından...
  5. Annie Lennox’dan en iyiler!

Annie Lennox’dan en iyiler!

Zamana karşı gelen müziği ve aktivist kişiliği ile dikkat çeken Annie Lennox’dan en iyiler! İskoçya doğumlu, şarkıcı ve besteci Annie Lennox’ın ilk en iyiler albümü olan “The Annie Lennox Collection” yayınlanıyor. Albümde sanatçının “Why,” “Walking on Broken Glass” ve “No More ‘I Love You’s’ ” gibi en sevilen şarkılarının yanı sıra daha önce yayınlanmamış 2 şarkısı da yer alıyor. Bunlardan...

Sayfayı Paylaş