gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hamileliğinizde kaç kilo aldınız melekler ?

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, gebeliğiniz boyunca aldığınız kilolar çok önemli. Hepsi çocuğa gider düşüncesiylşe bulduğunuzu yutmanız ne kadar yanlışsa, aman dikkat edeyim diye az kilo almanız da bir o kadar yanlış. Önemli olan sağlıklı beslenmek. Eee gebeliğinizde kaç kilo aldınız. Ben ikinci oğlumu net hatırlıyorum, 61 kiloyla başlamış tam 12 kilo alarak 73 ile doğuma girmiştim.

Ya siz ?

karakuzu bunu beğendi.
  2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

titanım ben 61 le hamıle kaldım 84 dogum yaptım tam 23 kılo aldım
    hepsınıde verdım :D:D gelen gıdıyo üzülmeyiiin :D:D

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Mavi benim de gitti, hatta bir ara 58e kadardüştüm ama şimdi en iyi durumdayım :D:D

Eee anneler, sizler kaçar kilo aldınız? Gelenler gitti mi ? :D:D

4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bende 11 kilo almistim. Dogumdan 3-4 ay sonrada eski halime 57 kilomaa dönmüstüm. Insallah bu hamileligimde 1. gibi olur.

5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    :abo:23 kilomu massallah tombulumm benimmmmm :D:D

6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ben 57kg ile hamile kaldim suan 18. haftadayim ve 62,5 kg dayim... bakalim toplam ne kadar alacagim :D

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    İlk iki hamilelikte yaklaşık 25 kilo aldım geri verdim son ikiz gebeliğimde 21 kilo aldım şu an onlarda gitti ve 53 kiloyum.

8. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ay masallah mawim darisi benim basima :D:D

Hamileliğinizde kaç kilo aldınız melekler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte kaç kilo alınmalı?

Hamilelikte kaç kilo alınmalı?

20 haftalık bebek kaç gram olmalı 32 haftalık gebelik kaç aylık 32 bebek kilo olmalı kilodur kilosu Birçok kadının kilo sorunu hamilelikte aldığı kiloları doğum sonrası verememekten kaynaklanır. Halk arasında sen iki canlısın daha çok yemelisin gibi yanlış inanışlarla alınan kilolar daha sonra anneyi depresyona sokabiliyor ne yazıkki. Peki gebelikte ideal kilo nedir kaç kilo almak sağlıkdır?...
  2. Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Slm hamişler ve hamiş kalmak isteyenler..Ben 5.ay'ı mı doldurmak üzereyim 21.haftamzdayz (hamd olsun) 49 kilo hamile kaldım şuan 53, 53.5 arasnda gidip geliyorum.Merak ettiğim diğer hamişlerin kilo durumu..Şuan kaçncı haftadasnz kaç kilo aldnz ya da bnm hafta'mda kaç kiloydunuz??Yemekten asla ksmıyorum canım ne istiyosa yiyorum çukulata istiyosam hiç affetmen götürrüm.2 günde 1 lt süt biter...
  3. Altın Çilekle Kaç Kilo Verirsiniz ?

Altın Çilekle Kaç Kilo Verirsiniz ?

Altın Çilek kaç kilo verdirir Altın çilek kaç kilo verdiriyor Zayıflatıcı özelliğini bilerek altın çilek tüketmeye başladınız, peki bu şekilde kaç kilo verebilirsiniz melekler biliyor musunuz ? Hemen söyleyelim :tik: Altın çilek ile ayda 9-17 kilo arası zayıflama imkanı mümkün. :)
  4. Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ?

Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ?

Bu konu; annelerin haftalara göre kilo takibi hakkında bilgi vermektedir. Sevgili gebe meleklerimiz, bu sayfamızdan haftalara göre kaç kilo aldığınızı paylaşıp, kilo alımınızı bu sayfamızdan kontrol edebilir, diğer gebelerle kilolarınız konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Aman ha dikkat edin, nasılsa gebeyim diye elinize ne geçerse yemeyin. Doktorunuzun sözünden dışarı çıkmayın....
  5. Hamilelikte önerilen kilo alımı

Hamilelikte önerilen kilo alımı

gebelikte kilo,hamilelikte kilo,hamilelikte kaç kilo alınmalı,gebelikte kaç kilo alınmalı,hamilelik süresince kaç kilo almalıyım,gebelik süresince kaç kilo almalıyım,hamilelikte sağlıklı kilo alımı hakkında bilgiler Hamile kalmadan önceki kilonuza bağlı olarak gebelikte alacağınız kilo belirlenir. Ne kadar kilolu olursanız olun, hamilelik döneminde diyet yapmayı düşünmeyin. Şeker ve yağ...

Sayfayı Paylaş