gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamileliğinizi ögrendiğiniz tarih

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamilelik belirtileri gebelik testi
    Hamile olduğunuzu ögrendiğiniz günü hatırlıyormusunuz?
    ben 25 haziran 2011 de ogrenmıstım hıc unutamam:tik:

hamileliğinizi ögrendiğiniz tarih konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarih

Tarih

Rüyada görülen tarihlere çok dikkat etmek gerekir. Bu belirli bir zamanı işaret eder. Ayrıca tarihi oluşturan tüm sayılar ayrı ayrı da yorumlanır.
  2. Annelerimizden Ögrendiklerimiz

Annelerimizden Ögrendiklerimiz

1- İnsanlarla Konusmayi Ögrendik: -Sana birşey sordugumda cvp ver -Ne söyleyeyim anne?!. -Sus ! Bana cvp verme. 2-TIp Bilgilerini Ögrendik: -Gözlerini şaşi yaparken birgün öyle kalıvereceksin , göreceksin gününü. 3-Hikmetin Yolunu Ögrendik: -Benim yaşima gel de anlarsın o zaman 4-Sabirli Olmayi Ögrendik: - Baban eve gelsin ,sen görürsün 5-Hakkimizi Nasil Alacagimizi Ögrenmek: -Eve...
  3. Hamileliğin başlangıcı son adet tarihimidir?

Hamileliğin başlangıcı son adet tarihimidir?

hamilelik haftam son adet tarihiylemi hesaplanıyor,hamilelik haftası hesaplama,gebelik haftası nasıl hesaplanır,gebelik haftası hesaplama hakkında bilgiler Ne kadar ilginç görünse de doktorunuzun size bebeğin geliş tarihini hesaplaması, sizin en son adet tarihiniz ile doğrudan ilişkilidir. Yumurtanın ne zaman parçalandığı veya spermle ne zaman birleştiği kesin olarak belli olmadığından...
  4. hamilelik

hamilelik

Benim adettimden 2 gün geçti tahlil yaptırdım 1.20 çıktı ama geç olduğu için doktora gösteremedi ama ben hep aynı günde adet oluyordum ilk kez böyle oldu gecikme oldu acaba hamilemiyim degilmiyim bende bilmiyorum
  5. Hamilelik

Hamilelik

Merhaba kızlar! 11. Haftada gebeliğin vajinal ultrasonda görünmemesi mümkün mü?

Sayfayı Paylaş