gebe
  1. manolya06

manolya06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3

hamilelik bekleme süresi

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında manolya06 tarafından paylaşıldı.

Selamlar iki yıllık evliyim eşimle hiç bir problemmimiz yok yumurtlama dönemim de eşimle birlikte olduk. bugünde regl günüm. dün eşimle beraber olduk bu sakıncalı mı acaba çocuk düşündüğümüz için hastalanmayı mı beklemem lazım çünkü gebe kaldığında üç ay boyunca eşler birlikte olmaz.teşekkür ederim.

2. manolya06

manolya06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    kimse yok mu soruma cevap verecek

hamilelik bekleme süresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haktan - Bekleme Artık (akor)

Haktan - Bekleme Artık (akor)

haktan bekleme artık akor haktan yıllar geçse yıllar geçse akor bekleme artık geri dönemem Em F Em Durma git geri dönme artık Em F Seninle geçen yılların sonuna vardık G F Em Herşey bitti beni bekleme artık... C F Ben ne acılara göğüs germişim ) Dm G Em ) Ben ne ızdırapla dertler çekmişim ) 1 Em F Em ) karşılık görmeden seni sevmişim... ) ) Am Em F ) Yıllar geçse geri dönmem, seni...
  2. Seren bekleme

Seren bekleme

güzel sanatçı Seren Serengil bebeğini kaybetmenin vermiş olduğu acının ardından yeni anne olmak istediğini söylemişti, şimdi ise yeniden anne olabilmek için bir süre beklemesi gerekiyormuş....... YAKINDA EKRANA ÇIKIYOR SEREN SERENGİL YENİDEN HAMİLE KALMAK İÇİN BEŞ AY BEKLEMEK ZORUNDA.. Yüksek tansiyon ve beyin kanaması riski nedeniyle erken dünyaya getirdiği kızı Stephanie, sadece 1.5 gün...
  3. beklenti yasası

beklenti yasası

Yaşamımız yaşadıklarımızla değil, beklentilerimizle şekillenir." George Bernard Shaw böyle demiş ...Meleklerim biz de olumlu düşünerek,hayatımıza güzellikleri alabiliriz:) Nereye bakmayı seçerseniz onu görürsünüz. Olumlu düşünceleriniz sizi istediklerinizle, olumsuz düşünceleriniz ise sizi korkularınızla karşılaştırır. İnandıklarınızla yaptığınız seçimler yaşamınızın yönünü, arkadaş...
  4. köpeklerin hamilelik süresi ne kadar?

köpeklerin hamilelik süresi ne kadar?

Köpeğimiz hamile ve minik yavrularımız olacak.Benim merak ettiğim köpek hamileliği ne kadar sürer?

Sayfayı Paylaş