Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur ?

Arkadaşlar normalde ben 28 günde regl gören birisiyim ocak 27 olmam gerekiyor du olmadım arada kasık ağrısı var belbelim ağrıyor göğüslergöğüslerde şişkinlik ağrı acı bugün yorgunluk çıktı bide uyku hali sürekli yemek yeme isteği ve mide bulantısı üstelik sık sık idrara çıkma ve akıntı da var hamile olmuş olsam bu kadar erken belirti olur mu 3 yıllık evliyim çok istiyorum anne olmayı Rabbim kimsenin kucağına boş bırakmasın

2 Gün sonra hcg testi yapın belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur

merhaba ben yeni üyeyim. benim sorum şu adetime 4 gün var. ama yaklaşı 1,5 haftadır ögleden sonra ve akşamları çok fazla midem bulanıyor. arabaya bindigim anda bulantım başlıyor ve eve kadar sürüyor. kokulara karşı bazen tiksinti olur. ve akıntım çok fazla sanki adet oluyormuşum gibi. birde karnımda seyirme ve sanki göbegimin altında bi sertlik var. idrarımda kokuyor. acaba hamile olabilirmiyim.

merhaba ben yeni üyeyim. benim sorum şu adetime 4 gün var. ama yaklaşı 1,5 haftadır ögleden sonra ve akşamları çok fazla midem bulanıyor. arabaya bindigim anda bulantım başlıyor ve eve kadar sürüyor. kokulara karşı bazen tiksinti olur. ve akıntım çok fazla sanki adet oluyormuşum gibi. birde karnımda seyirme ve sanki göbegimin altında bi sertlik var. idrarımda kokuyor. acaba hamile olabilirmiyim.

Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın

Iyi gunler benimde bøle bi sorunum var,simdi ben gecen aylarda surekli mensim duzenli gelirdi fakat ocak gelmedi ve normalde 31 en gec 3 ocak gelmis olmaliydi ama gelmedi. Ben doktoruma 27 ocakta gittim hersey normal dedi hic bi sorun yok dedi. Sadece fazla akintim vardi bi fitil verdi ve ben onu dørt gun kullandim yani adet olcam tarihte. Bu adet gecikmesinin fitille bi alakasimi varmidir yoksa ben dørduncu fitil kullandiktan ertesi gun Esimle korunmasiz iliski yasadik ve cok az kanamam oldu. Simdi ara ara kasik agrim var ve gøguslerim cok acio hassas, surekli gaz var. Hamilemiyim sizce cunku normalde bu kadar duzensizlik asla olmazdi. ve midem sis normalde dumduz karnim olur surekli toaltimi etmem ragmen hafif gazli sislik var. Cevap verirseniz sevinirim. Benim gibi yasiyan varmi fitilin adi da neopateron forte sanirsam.

pardon yanlis yazdim benim ay basim normalde 31 ocak ile 3 subatta gelmesi lazimdi dorusu bu. Ve 27 ocakta basladim fitile dørt gun kulandim iliskiye girdim az kanamam oldu bida da bise gelmedi. Simdik o belirtim sikayetler yasiyorum. Bøke yasiyan varsa yazarsa sevinirim.

Iyi gunler benimde bøle bi sorunum var,simdi ben gecen aylarda surekli mensim duzenli gelirdi fakat ocak gelmedi ve normalde 31ocak en gec 3 subat gelmis olmaliydi ama gelmedi. Ben doktoruma 27 ocakta gittim hersey normal dedi hic bi sorun yok dedi. Sadece fazla akintim vardi bi fitil verdi ve ben onu dørt gun kullandim yani adet olcam tarihte. Bu adet gecikmesinin fitille bi alakasimi varmidir yoksa ben dørduncu fitil kullandiktan ertesi gun Esimle korunmasiz iliski yasadik ve cok az kanamam oldu. Simdi ara ara kasik agrim var ve gøguslerim cok acio hassas, surekli gaz var. Hamilemiyim sizce cunku normalde bu kadar duzensizlik asla olmazdi. ve midem sis normalde dumduz karnim olur surekli toaltimi etmem ragmen hafif gazli sislik var. Cevap verirseniz sevinirim. Benim gibi yasiyan varmi fitilin adi da neopateron forte sanirsam.

Geri