gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelik belirtileri ilk haftadan itibaren olur mu?

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hamilelık belırtılerı merhaba arkadaşlar bn de hamile kalma yı çok istiyorum her ay bekliyorum olur diye ama olma dı şimdi de bnde hamile lik belirtileri gibi belirtiler başladı henüz adetimin olnasına 6 gün var yumurtlama dönemini de iii değerlendirdim o yüzden çok heyecanlıyım ne olur bna biraz açıklayın bu konuyu
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
hamilelik belirtileri ilk haftadan itibaren olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelerden hamilelik belirtileri

Hamilelerden hamilelik belirtileri

hamilelik belirtileri belirtisiz hamilelik hamilelikte hiç belirti olmaması hiç belirti olmadan hamilelerden belirtileri Kızlar bizler hamilelik belirtilerini çok merak ediyoruz. Buraya hamile kalan bayanlar belirtilerini yazsınlar.Yada belirti görmeden hamile kaldıysanız buraya yazında bebek bekleyenler daha iyi anlasınlar.Birde Lütfen hamile kalacağınız zamana kadar yaşadıklarınızı neler...
  2. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  3. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  4. Acaba hamileliğin ilk belirtilerinde akıntı olur mu ?

Acaba hamileliğin ilk belirtilerinde akıntı olur mu ?

Kızlar bu clearblue testi sonucuna göre eşimle ilişki yaşadık üzerinden on gün geçti yani ben ovülasyon tarihimi tam olarak tespit ederek bebek için çalışmalarda bulundum. Hamile kalmayı istiyorum bu aralar akıntım bi hayli fazlalaştı acaba hamileliğin ilk belirtilerinde akıntı olur mu ? Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz lütfen teşekkür ediyorum.
  5. bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık. 27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı...

Sayfayı Paylaş