gebe
  1. Sorucubaşı

Sorucubaşı Forum Okuru

Hamilelik belirtileri mide bulantısı ne zaman başlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Sorucubaşı tarafından paylaşıldı.

Hamile olduğumdan şüpheleniyorum midemde bulanıyor gibi gibi diyorum çünkü hep bulantı gördüğüm halde hamilemiyim diye tam olarak bilemiyorum şunu merak ediyorum bu arada cümleyi katlettim devrik oldu. Yani diyorum ki mide bulantısı ne zaman başlar hamilelikte kaçıncı hafta yada gün onu soruyorum :) HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Valla bu sorunun net bir cevabı yok. Gebeliği boyunca hiç midesi bulanan olmadığı gibi, gebeliği boyunca sürekli midesi bulanan da var. Genellemede ise ilk 3 ay mide bulantısı olabilir diyebiliriz ama ilk şu zaman başlar demek de zor, bünyeden bünyeye değişir.

3. elif bozkurt

elif bozkurt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende birşey sormak istiyorum ya benmde günümden 2 gün gecti test yaptm negatif bu testi nezamn yapmalyım bidaha ve göğüslerim çatlayacakmış gibi agırıyo yardım edinnnnn kızlar :(

4. gamze alma

gamze alma Forum Okuru

ya ablalarim ben daha 17 yasndayim sevglimin istegi uzerine arkadan iliskiye grdk icme bsaldi hemen cikarttm ama slerken grmişmdr szce adet goruyorum yaptktan bi ay snra da test yaptm negatf cikti ondan snrada adet oldm ama su an 2bucuk ay oldu karnmda siskinlik var cok az bsy yesem siginamiyorum baska belirtm yok istahim acildi ama balik yagi hapi kullanydm ondan mi bu sisknlik hamilemym cok korkuyorum :(

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Şubat 2014
  5. Utan

Utan Forum Okuru

17 yasindyim diyorsun ve sapik sekilde uliskiye giriyosun. Yarin birgün seninde kiz cocuklarin olur . Onlara ne anlatcan?? Zamaninda elin adamuyla götten sikistimmi diyecenn?? Peki babasina ne söylicenn?? Kizlaarrrrr akliniziii basinizaaaa alinn.......

Hamilelik belirtileri mide bulantısı ne zaman başlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik mide bulantısı ne zaman başlar

hamilelik mide bulantısı ne zaman başlar

Hamilelik sürecindeki mide bulantısı ne zaman başlar ? Hangi aylarda başlar
  2. Hamilelik mide bulantısı ne zaman geçer

Hamilelik mide bulantısı ne zaman geçer

Hamilelik mide bulantısı hangi aylarda başlar ve tam olarak ortalama ne zaman geçer kızlar ?
  3. Gebelikte mide bulantısı ne zaman başlar

Gebelikte mide bulantısı ne zaman başlar

gebelikte mide bulantısı neden olur gebelikte mide bulantısı olmaması gebelik mide bulantısı ne zaman geçer hamilelik mide bulantısı ne zaman geçer hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar hakkında detaylı tüm bilgiler burada arkadaşlar. Hamilelik sorunları arasında tıpkı hamilelik kiloları gibi başı çekmektedir hamilelikte mide bulantısı sorunları. Peki hamilelikte mide bulantısı ne zaman...
  4. Erken Hamilelik Belirtileri Mide Bulantısı

Erken Hamilelik Belirtileri Mide Bulantısı

hamilelikte mide ne zaman bulanır,hamilelik belirtisi midede yanma,hamilelik belirtisi midede ekşime,gebelik belirtisi kusma hakkında bilgiler Mide Ekşimesi, Kabızlık, Bu sorunun nedeni uterisin şişmeye başlayıp mideye baskı yapmasıdır. Aynı zamanda vücudunuzda artan hormon seviyeleri de hazmı yavaşlatabilir. Bu aşamada doktor gözetiminde ek vitaminler almanız gelişmekte olan bebeğiniz için...
  5. Hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar?

Hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar?

Hamilelikte en fazla şikayet edilenlerden biri de mide bulantısı ve kusmalardır. Peki hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar, çözümleri nelerdir?Gebelikte mide bulantısı en sık görülen şikayetlerden birisidir. Hamileliğin ilk aylarında %70-80 oranında görülen bir şikayettir. Mide bulantısının başlıca sebebi hamileliğe bağlı artan gebelik hormonlarıdır. Özellikle B-HCG hormonundaki...

Sayfayı Paylaş