Sol kasıkta ağrı ve batma yaşayanlar bu hamilelik mi ?

Güneş2015

Yeni Üye
Üye

Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum.
Benim birkaç gündür sol kasık ağrım ve bazen de batma oluyor. Göğüslerimde ağrı var. Bugün yemek ve nane kokusundan rahatsız oldum ve hafif baş dönmesi gibi bir sersemlik hissim oldu. İnternetten araştırdığım kadarıyla kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti yumurtlama zamanında da oluyormuş. Ne düşüneceğimi bilemedim. Beni aydınlatabilir misiniz lütfen.

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİKKATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar sevgili güneş. Hayatım göğüslerdeki ağrı kasıkta batma pıt pıt atmalar vs hamileliği işaret ediyor. Aslında tam anlamı ile gebelik belirtilerinin neler olduğunu uzun uzadıya aşağıdaki konumuzdan anlatmıştık incelemeni tavsiye ediyorum. Tek başına bu belirtiler haricinde hamile olduğunu gösterir en büyük işaretin regl gecikmesi olduğunu hatırlatmak istiyorum sana.

Aşağıdaki hamilelik belirtilerini anlattığımız konuyu incele, sorun olur ise bizlere ulaş hayatım.

Geri