gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelik belirtisi ne zaman başlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar bebek düşünüyorum da ben. Acaba hamilelik belirtisi en erken ne zaman başlıyor ve belirtiler neler teşekkür ediyorum. HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. yasemin ask

yasemin ask Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bnm adetim cumartesi gunu bitti pazar gunu erkek arkadaşım la ilskiye girdik icme bosaldimi blmiyorum sordugmda hyr sacmalama dedi ama bugun sabahtan berli tuvalete idrara cikiyorum yasim 17 yardim edin lutfen .s.s

4. erken gebelik

erken gebelik Forum Okuru

16 yasında cocuk dogurulur mu ?

hamilelik belirtisi ne zaman başlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik lekeleri ne zaman başlar

hamilelik lekeleri ne zaman başlar

hamilelik lekeleri ne zaman başlar, gebelik lekeleri ne zaman başlar konusunda yardımınızı rica ediyorum. Sağolun.
  2. hamilelik mide bulantısı ne zaman başlar

hamilelik mide bulantısı ne zaman başlar

Hamilelik sürecindeki mide bulantısı ne zaman başlar ? Hangi aylarda başlar
  3. Hamilelikte karın ağrısı ne zaman başlar

Hamilelikte karın ağrısı ne zaman başlar

hamilelikte karın ağrısı ve ishal hamilelikte karın ağrısı ve kanama gebelikte karın ağrısı normal mi Gebelikte Karın ağrısı neden olur ? Tüm hamileliklerde hemen hemen bütün kadınların şikayetleri olan karın ağrısı durumları hakkında bir makale paylaşacağım kızlar sizinle. Opr.Dr. Alper MUMCU tarafından kaleme alınan bu makalenin işinize yarayacak bilgiler içerdiğini düşünüyorum. Erken...
  4. Hamilelikte baş dönmesi ne zaman başlar?

Hamilelikte baş dönmesi ne zaman başlar?

gebelik belirtileri,gebelikte baş dönmesi e zama başlar,hamilelik belirtileri,hamilelik belirtisi baş dönmesi ,erken gebelik belirtileri ve baş dönmesi hakkında bilgiler Sağlıklı bir gebelik için hamilelik süresince anne vücudunda birçok değişiklik oluşmaktadır. Bu değişiklikler döllenme ile başlar ve hamilelik süresince devam eder. Tüm organ sistemleri etkilenir. Aşağıda özetle...
  5. En erken hamilelik belirtileri nelerdir?

En erken hamilelik belirtileri nelerdir?

Sayfamıza sıklıkla gelen sorular dan yola çıkarak, en erken gebelik belirtileri hakkında bu makaleyi yazma gereği duyduk.En erken gebelik belirtileri, gebelik belirtileri ne zaman başlar,gebeliğin ilk belirtisi nedir , en erken hamile olduğumu nasıl anlarım ? Tüm bu soruların yanıtlarını makalemizin devamın da bulabilirsiniz.. Hamile kalmak bir çok kişinin hayalini süslerken , bazıları için...

Sayfayı Paylaş