gebe
  1. Lug Rose

Lug Rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Hamilelik belirtisi olabilirmi?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Lug Rose tarafından paylaşıldı.

Slm kizlar, Benim bi sorum olucak, lutfen bilgisi olan cvp versin. Iki gun once iliskiye girdik, ama korunmadik... Dunden beri azda olsa kanama geliyo. Normalmi? hamilelik belirtisi olabilirmi?
    Adetim degil cunku daha 1hafta gecti adetim biteli

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ara kanamaların nedeni rahim kaynaklı bir sorundan olabilir.Hemen gebeliğe bağlamak doğru değil.Lekelenmeniz devam ederse jinekoloğa görünün

3. Lug Rose

Lug Rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ilk kez boyle oluyo, hic kanamam gelmemisti... Bende hamilelikden suphelendim

4. duygum

duygum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    mrb kanamanın gebelikle ilgili oldugunu dusunmuyrm.benmde basima gelmisti ayni durum.benim yumurtaligimda kist cikti doktora gorunsen iyi olur

Lug Rose bunu beğendi.
  5. Lug Rose

Lug Rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ilk kez olmus olsa bilemi?

6. duygum

duygum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    benimde adetimden yedi gun sonra biraz jan gelmisti.kistim karin bosluguma kanama yaptigi icin oldugunu ogrendm.ilki sonu yok .ins kist yoktur.ben sogan kuruyle gecirdm kistimi eger varsada korkmana gerek yok kolay geciyo

Hamilelik belirtisi olabilirmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik belirtisi olanlar

Hamilelik belirtisi olanlar

:hayal:SLM KIZLAR HEPİNİZE BUGÜN TAM 10 GÜN GEÇTİ BAKALIM BAKALIMMMM:uhh: HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.
  2. hamilelik belirtisimi anlamadım?

hamilelik belirtisimi anlamadım?

slm kızlar adetime tam 1 hafta var ve bende akışkan bir akıntı gelmeye başladı ama öle iç çamaşırını bulaşacak kadar deil ama peçeteye silince belli oluo ıslaklık hissedioruum sanırım çamaşırım siyah die anlamıorum bide kasık ağrım var gazım da arada geio gidio şu çok dikkatimi çekti aşırı uyku akşamı zor ediorum işyerinde akşam oldumu tavuk gibi erkenden koltukta uyuyorum:) gögüs ağrım hiç...
  3. Hamilelik belirtisi memede hassasiyet

Hamilelik belirtisi memede hassasiyet

gebelik belirtisi memede hassasiyet,memede damarlanma gebelik belirtisimi,memede ağrı olması hamilelik belirtisimi,hamilelikte memede hassasiyet ne zaman başlar,meme hassasiyeti hakkında bilgiler Merhaba adetime daha 3 gün var yalnız mememde ağrı ve batmalar ,mide bulantılarım oluyor.Sizce hamilemiyim gebelik belirtileri gebeliğin 4 - 5 ci haftalarında başlar. Anne adayları gebelik döneminde...
  4. Vajinal akıntı hamilelik belirtisimi?

Vajinal akıntı hamilelik belirtisimi?

vajinal akıntı gebelik belirtisimi,gebeliğin belirtisi vajinal akıntı,hamilelikte vajinal akıntı neden olur,vajinal akıntı hakkında bilgiler Kadınların önemli bir kısmında hiç bir hastalık söz konusu olmamasına karşın akıntı vardır. Fizyolojik akıntı olarak nitelendirilen bu akıntının en önemli özellikleri akıntının uzun zamandan beri var olması, hemen her gün bulunması, kokusuz olması,...
  5. adet gecikmeden hamilelik  belirtisi yaşayanlar

adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar

selam aranızda adeti geçmeden hamilelik belirtisi yaşayıp hamile olanlar varmı eğer varsa bu belirtiler nelerdir hangi hamilelik belirtilerini erken yaşadınız HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Sayfayı Paylaş