gebe
  1. deryuş

deryuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilelik belirtisinde

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında deryuş tarafından paylaşıldı.

:tik:ben daha yeni aranaıza katıldım ve adet olmama yaklaş 8 gün falan var ve siizn hissettiginiz tüm degişiklikler bendede var ama yalnız biç terlemezdim bu ay aşırı derecede terliyorum sizdede bu degişiklik var mı acaba kızlar?????:tomato:

2. efsun toprak

efsun toprak Forum Okuru

Slm bnimde klasik ve bel agrisi varr bacaklarima kadar vuruyor bir umuttur hamileyim diye düşünüyorum.2 yillik evliyiz Esim varikoselde ameliyat oldu daha bir ay oldu size varmidir bebek... Ayrıca Esim sürekli kecibognuzun kuruşunu iciyor

hamilelik belirtisinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeğin hamilelik belirtileri!!!!!!!!

erkeğin hamilelik belirtileri!!!!!!!!

gebelik belirtisi yaşayanlar hamilelik belirtisi bacak ağrısı bacak ağrısı hamilelik belirtisimi belirtilerinde erkek belirtileri Couvade Sendromu na yakalanan erkekler, eşleri hamile kaldıktan kısa bir süre sonra gebelik semptomları yaşıyor.Böyle bir eş ister misiniz bilmem ama neler çektiğimizi görmeleri açısından bazen bu hastalığa yakalansalar iyi olur hahaha Couvade Sendromu denilen...
  2. Vücuttaki hamilelik belirtileri nelerdir?

Vücuttaki hamilelik belirtileri nelerdir?

gebelik belirtileri,hamilelik belirtileri,hamilelik nasıl anlaşılır,gebelik nasıl anlaşılır,hamile olduğum nasıl anlaşılır,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler 1. Adetin gelmemesi (amenore) 2. Bulantı ve kusma 3. İdrar şikayetleri 4. Yorgunluk 5. Fetal hareketlerin algılanması 6. Göğüslerde değişiklikler 7. Vaginal mukoza renk değişikliği 8. Artmış deri pigmentasyonu ve abdominal...
  3. Hamilelik Belirtileri Ruh Hali

Hamilelik Belirtileri Ruh Hali

hamilelikte ruh hali nasıl olur,hamilelik belirtisi duygusallaık,hamilelik belirtisi sinirlilik,hamilelik belirtisi gerginlik,gebelik belirtisi ruh halinde değişiklik hakkında bilgiler Hamilelikte vücudunuzda oluşan hormonsal değişimlere bağlı olarak ruh halinizde de bazı farklılıklar oluşabilir. Bir anda sinirlenebilir veya strese girebilirsiniz. Bir an kahkahalar atarken hemen ardından...
  4. hamilelik belirtileri

hamilelik belirtileri

Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum. Benim birkaç gündür sol kasık ağrım ve bazen de batma oluyor. Göğüslerimde ağrı var. Bugün yemek ve nane kokusundan rahatsız oldum ve hafif baş dönmesi gibi bir sersemlik hissim oldu. İnternetten araştırdığım kadarıyla kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti yumurtlama zamanında da oluyormuş. Ne düşüneceğimi bilemedim. Beni aydınlatabilir misiniz lütfen....
  5. Erken hamilelik belirtileri

Erken hamilelik belirtileri

Hamisler hadi bir yardımcı olun en erken hamilelik belirtileri nelerdir ya

Sayfayı Paylaş