gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelik döneminde bitkisel çaylar nasıl kullanılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamileyim kızlar ve vücut direncimi biraz arttırmak ve daha organik birşeyler tüketmek adına bu döneminde bitkisel çay tüketimine önem gösteriyorum ama hangi çaylar ne kadar kullanılmalı bilmiyorum bu hususta bilginiz var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hamilelik döneminde bitkisel çaylar nasıl kullanılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelikte bitkisel çayların kullanımı

gebelikte bitkisel çayların kullanımı

gebelikte karanfil hamilelikte karanfil hamilelikte yemek kullanımı gebelikte kullanımı bütün bitki çayları gebelikle kullnılmamalıdır bunlardan bir kaçı ; feslegen karanfil yağı ardıç aloe vera ginseng melek otu kafuriye kimyon rezene yasemin lavanta safran sinemaki büyük bir kısmı rahim kasılması yapmaktadır ..
  2. Adet Döneminde İçebileceğiniz Bitki Çayları

Adet Döneminde İçebileceğiniz Bitki Çayları

adet döneminde içilecek bitki çayları regl döneminde içilecek çaylar Adet dönemi, her kadında farklı geçmesine rağmen genellikle sıkıntı veren bir olaydır melekler. Kimi kadın o günleri sancılarla baş etmeye çalışarak atlatmaya çalışırken kimi kadın da hiçbir rahatsızlık hissetmez. Biz de bu yazımızda sıkıntılı geçen adet döneminde içilebilecek bitki çayları hangileri, bu konudan bahsetmek...
  3. yabanmersini göz bozukluklarında kullanılıyormuş nasıl ?

yabanmersini göz bozukluklarında kullanılıyormuş nasıl ?

Merhaba.Yabanmersininin göz bozukluklarına iyi geldiğini duydum ama nasıl etki ediyor, nasıl kullanılıyor?Miyopum var faydası olurmu bana?
  4. Hamilelik döneminde ağız bakımı nasıl olmalıdır?

Hamilelik döneminde ağız bakımı nasıl olmalıdır?

Hamilelik kadınlar ve aileleri için son derece özel, heyecan verici ve bir o kadar da hassas bir dönemdir. Bu dönemde herhangi bir tatsızlık yaşamamak için ağız ve diş sağlığına ekstra önem verilmelidir. 1. Hamilelik öncesinde neden diş hekimine başvurulmalıdır? Hamilelik planlanıyorsa, nasıl öncesinde bazı testler yaptırıp vücudumuzu hamileliğe hazırlıyorsak, aynı şekilde diş hekimine de...
  5. Emzirme döneminde hangi çaylar içilmeli?

Emzirme döneminde hangi çaylar içilmeli?

Eğer çay içmeyi çok seven birisiyseniz ve bebek emziriyorsanız çayların çoğunun kafein içerdiğini bilmelisiniz. Emziren annelere aşırı kafein tüketmeleri ve dolayısıyla kafein içeren çaylardan aşırı tüketmeleri önerilmemektedir. Emziren annelere kafeinden dolayı günde en fazla 2-3 bardak çay içmeleri tavsiye edilmektedir. Emziren annenin aşırı çay içmesi ve dolayısıyla aşırı kafein alması...

Sayfayı Paylaş